Era of Celestials ikon

Era of Celestials APK

v1.366.181706

Era of Celestials oyunuyla yer altı dünyasının fantastik savaşlarına katılın.

 

Metafizik karakterleri ve senaryosuyla oldukça ilgi çeken Era of Celestials, RPG tabanlı geliştirilmiş sürükleyici bir hikayeye sahip. Dost ve düşman karakterler arasında gerçekleşen savaşlarda cennetten dönüşen karakterler ve dost ruhlar ile oldukça sıradışı bir deneyim oyuncuları bekliyor. Oyunun başında seçeceğiniz karakterle birlikte ister cennet dönüşümle değişin, isterseniz de dost ruhlar arasında geçiş yapın. Her biri farklı yeteneklere sahip olan savaşçı karakterleri çok yaklaşan düşmana karşı hareket etmek için hazır durumda, Era of Celestials APK dosyasını indirerek fantastik savaşa katılın.

 

Era of Celestials'ta savaşlar PvP tabanlı gerçek zamanlı yapılıyor. Farklı zorluk seviyesine sahip bu savaşlar arasında BOSS savaşları belki de en önemlisi: çünkü karakterinizi geliştirmek ve özelleştirmek için ihtiyacınız olan materyalleri BOSS savaşlarından elde edebiliyorsunuz. Ayrıca SD oranınızı yükseltmek için en hızlı yol da BOSS savaşlarında başarılı olmak.

 

Oyunun grafikleri oldukça üst seviye ve kaliteli. Oyun ücretsiz oynanabiliyor, ancak geliştirme araçlarını isterseniz ayrıca satın alabiliyorsunuz. Era of Celestials APK dosyasını hemen indirin ve yer altının fantastik savaşlarında boy gösterin. İyi oyunlar.

Era of Celestials ekran görüntüleri Era of Celestials ekran görüntüleri Era of Celestials ekran görüntüleri Era of Celestials ekran görüntüleri Era of Celestials ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder