Mobile Legends: Adventure ikon

Mobile Legends: Adventure APK

v1.1.308

Mobile Legends: Adventure Açıklama

Mobile Legends: Adventure Android oyunu ile sürükleyici IDL RPG hikayesine katılın.


Mobile Legends Bang Bang serisinin devamı olan bu oyun üstün yetenekli karakterlerin mücadelesini konu alıyor. Onlarca özel karakterin yer aldığı oyunda 6 farklı güç grubu yer alıyor. Bunlar arasından karakter seçiminizi yaparak hikayeye başlıyorsunuz. Legends Adventure'un RPG kurgusu sayesinde karakterlerinizi oyundaki amblem ve ekipmanları toplayarak geliştirme imkanınız var. Karakterinizin gücü geliştiğinde yeni kıyafetlerle çok daha ihtişamlı bir hale geliyor.


Mobile Legends: Adventure'da eski seriye göre daha yeni bölümler var. Campaign, Labyrinth ve Tower of Babel özellikle zorluk seviyeleri ile öne çıkan bölümler arasında. Ayrıca bu bölümlere özel yeni eklenmiş ve aksiyon dolu savaş hikayesi de bulunuyor. Bu hikaye Şafak Ülkesi'nde tarihin az bilinen gerçeğini ortaya çıkarma üzerine kurulmuş, sürükleyici yanı ise lonca arkadaşlarınızla birlikte savaşabiliyor olmanız.


Moonton stüdyosunun geliştirdiği Mobile Legends: Adventure, Bang Bang serisinde olduğu gibi yüksek kaliteli grafikler ve akıcı oyun kurgusu ile oyun severleri bekliyor. Mobile Legends: Adventure APK dosyasını ücretsiz indirerek fantastik savaşlardaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Mobile Legends: Adventure APK son sürüm güncellemesinde cadılar bayramına özel yeni içerikler, kostümler ve etkinlikler eklenmiş.

Mobile Legends: Adventure ekran görüntüleri Mobile Legends: Adventure ekran görüntüleri Mobile Legends: Adventure ekran görüntüleri Mobile Legends: Adventure ekran görüntüleri Mobile Legends: Adventure ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.308

GeliştiriciMoonton

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi14.06.2019 - 12:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme121

Dosya boyutu 144 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9661

GÜVENLİKİndireceğiniz Mobile Legends: Adventure APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.moonton.mobilehero

APK imzası: af1395396c2d1c1072efa5cb05b7aa12ff1407b1

Mobile Legends: Adventure eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Mobile Legends: Adventure versiyonları:
  • 1. Mobile Legends: Adventure v1.1.84
  • 2. Mobile Legends: Adventure v1.1.21
  • 3. Mobile Legends: Adventure v1.1.15

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

Mobile Legends: Adventure için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Mobile Legends: Adventure v1.1.21 için
Hileli mi