Mobile Legends: Adventure ikon

Mobile Legends: Adventure APK

v1.1.84

Mobile Legends: Adventure Android oyunu ile sürükleyici IDL RPG hikayesine katılın.


Mobile Legends Bang Bang serisinin devamı olan bu oyun üstün yetenekli karakterlerin mücadelesini konu alıyor. Onlarca özel karakterin yer aldığı oyunda 6 farklı güç grubu yer alıyor. Bunlar arasından karakter seçiminizi yaparak hikayeye başlıyorsunuz. Legends Adventure'un RPG kurgusu sayesinde karakterlerinizi oyundaki amblem ve ekipmanları toplayarak geliştirme imkanınız var. Karakterinizin gücü geliştiğinde yeni kıyafetlerle çok daha ihtişamlı bir hale geliyor.


Mobile Legends: Adventure'da eski seriye göre daha yeni bölümler var. Campaign, Labyrinth ve Tower of Babel özellikle zorluk seviyeleri ile öne çıkan bölümler arasında. Ayrıca bu bölümlere özel yeni eklenmiş ve aksiyon dolu savaş hikayesi de bulunuyor. Bu hikaye Şafak Ülkesi'nde tarihin az bilinen gerçeğini ortaya çıkarma üzerine kurulmuş, sürükleyici yanı ise lonca arkadaşlarınızla birlikte savaşabiliyor olmanız.


Moonton stüdyosunun geliştirdiği Mobile Legends: Adventure, Bang Bang serisinde olduğu gibi yüksek kaliteli grafikler ve akıcı oyun kurgusu ile oyunseverleri bekliyor. Mobile Legends: Adventure APK dosyasını ücretsiz indirerek fantastik savaşlardaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Mobile Legends: Adventure ekran görüntüleri Mobile Legends: Adventure ekran görüntüleri Mobile Legends: Adventure ekran görüntüleri Mobile Legends: Adventure ekran görüntüleri Mobile Legends: Adventure ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mobile Legends: Adventure APK son sürüm güncellemesinde;

Sonsuz karanlık zindanı eklenmiş,

Savaşçı aletlerine yükseltme özelliği eklenmiş,

Genel hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Mobile Legends: Adventure için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Mobile Legends: Adventure v1.1.21 için
Hileli mi