Dinazor Polis Arabası ikon

Dinazor Polis Arabası APK

v1.1.4

Dinazor Polis Arabası ile dinazorların kötü adamları yakalamasına yardımcı olun.


Oyunun adından anlayacağınız gibi Dinazor Polis Arabası oyunu polis görevini yerine getirmeye çalıştığınız bir kurguya sahip. Dinazorlardan oluşan bir polis grubunu kontrol edeceğiniz bu oyunda banka soyguncularını, firari mahkumları ve diğer tüm kötü adamları yakalamak için görevlere çıkıyorsunuz.


Dinazor Polis Arabası'nın sevdiğimiz özelliği oyundaki bölümlerin oldukça geniş bir içeriğe sahip olması. Birçok farklı şehir teması içeren oyunda suçluları yakalamak için bazen helikopter kullanacak bazen de polis arabasıyla kovalayacaksınız. Göreviniz ne olursa olsun oyundaki tek amacınız kötü adamları yakalamak ve hapse tıkmak. Hemen Dinazor Polis Arabası APK dosyasını ücretsiz indirip kurun ve polis memurluğu görevine başlayın. İyi oyunlar.

Dinazor Polis Arabası nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dinazor Polis Arabası APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dinazor Polis Arabası ekran görüntüleri Dinazor Polis Arabası ekran görüntüleri Dinazor Polis Arabası ekran görüntüleri Dinazor Polis Arabası ekran görüntüleri Dinazor Polis Arabası ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder