TMNT: Mutant Madness ikon

TMNT: Mutant Madness APK

v1.24.1

TMNT: Mutant Madness APK, ninja kaplumbağaların mücadelesini konu alan fantastik bir Android RPG oyunu.


Çizgi filmlerden bildiğimiz ninja kaplumbağalar TMNT: Mutant Madness oyunu ile dünyayı kurtarmak için maceraya atılıyor. Bu macerada kahraman Leonardo, Raphael, Michelangelo ve Donatello ile birlikte hareket edecek, mücadeleye ortak olacaksınız. TMNT evreni olarak bilinen bir kurguya sahip olan oyunda kendi karakterlerinizi toplayacak, mücadelede sizi başarıya götürecek ekibi kuracaksınız.


TMNT Mutant Madness oyununda hem görev hem de bölüm bölüm ilerleyen mücadele modu yer alıyor. Oyun RPG tabanlı geliştirildiği için görevleri tamamlayarak kazanacağınız ödülleri ninja kaplumbağalarınızı geliştirmek için kullanıyorsunuz. Özellikle dövüş yeteneklerinde yapacağınız her geliştirme TMNT ekibinizin başarısını doğrudan etkiliyor. Unutmayın, özel saldırı yeteneklerine sahip kahramanların karşısında hiçbir düşman duramaz.


Geniş oyun hikayesi ve başarılı RPG sistemiyle öne çıkan TMNT Mutant Madness ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. TMNT Mutant Madness APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve ninja kaplumbağaların dünyayı kurtarmak için başladıkları macerada onlara yardımcı olun. İyi oyunlar.

TMNT: Mutant Madness nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. TMNT: Mutant Madness APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
TMNT: Mutant Madness ekran görüntüleri TMNT: Mutant Madness ekran görüntüleri TMNT: Mutant Madness ekran görüntüleri TMNT: Mutant Madness ekran görüntüleri TMNT: Mutant Madness ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder