TMNT: Mutant Madness ikon

TMNT: Mutant Madness APK

v1.24.1

TMNT: Mutant Madness Açıklama

TMNT: Mutant Madness APK, ninja kaplumbağaların mücadelesini konu alan fantastik bir Android RPG oyunu.


Çizgi filmlerden bildiğimiz ninja kaplumbağalar TMNT: Mutant Madness oyunu ile dünyayı kurtarmak için maceraya atılıyor. Bu macerada kahraman Leonardo, Raphael, Michelangelo ve Donatello ile birlikte hareket edecek, mücadeleye ortak olacaksınız. TMNT evreni olarak bilinen bir kurguya sahip olan oyunda kendi karakterlerinizi toplayacak, mücadelede sizi başarıya götürecek ekibi kuracaksınız.


TMNT Mutant Madness oyununda hem görev hem de bölüm bölüm ilerleyen mücadele modu yer alıyor. Oyun RPG tabanlı geliştirildiği için görevleri tamamlayarak kazanacağınız ödülleri ninja kaplumbağalarınızı geliştirmek için kullanıyorsunuz. Özellikle dövüş yeteneklerinde yapacağınız her geliştirme TMNT ekibinizin başarısını doğrudan etkiliyor. Unutmayın, özel saldırı yeteneklerine sahip kahramanların karşısında hiçbir düşman duramaz.


Geniş oyun hikayesi ve başarılı RPG sistemiyle öne çıkan TMNT Mutant Madness ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. TMNT Mutant Madness APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve ninja kaplumbağaların dünyayı kurtarmak için başladıkları macerada onlara yardımcı olun. İyi oyunlar.

TMNT: Mutant Madness ekran görüntüleri TMNT: Mutant Madness ekran görüntüleri TMNT: Mutant Madness ekran görüntüleri TMNT: Mutant Madness ekran görüntüleri TMNT: Mutant Madness ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.24.1

GeliştiriciKongregate

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi26.09.2020 - 16:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme9

Dosya boyutu 125 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10593

GÜVENLİKİndireceğiniz TMNT: Mutant Madness APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kongregate.mobile.tmnt.google

APK imzası: 4b6ca9dec49eea7ee112868c571d2fc4756ad5c4

TMNT: Mutant Madness nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. TMNT: Mutant Madness APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder