DC Legends

DC Legends

v1.14

Warner Bros stüdyosunun geliştirdiği rol yapma oyunu DC Legends çizgi film karakterlerinin mücadelesini konu alıyor.

 

Karakter seçimi yaparak başlayacağınız oyunda seçebileceğiniz karakterler arasında Superman, Batman, Harley Quinn ve Joker gibi Warner Bros'un tüm süper kahramanları yer alıyor. Seçeceğiniz karakter, oyunun sonraki bölümlerinde kuracağınız ekibin lideri durumuna geliyor, aynı zamanda tüm karakterlerin yetenek geliştirmelerini siz tamamlıyorsunuz. Yapacağınız geliştirmelere bağlı olarak bölüm ilerledikçe Batman'in Batarang'i, Sinestro'nun Power Battery'si ve Lex Luthor'un Kryptonite Yüzüğü gibi özel güçlerin de kilidi açılıyor.

 

DC Legends karakterlerinin savaştığı arena alanları da çizgi filmdekilerle büyük oranda benziyor. Metropolis, Themyscira, Thanagar gibi başarılı bir şekilde modellenmiş savaş alanlarında hem gerçek oyunculara karşı savaşacak hem de karakterlerinizin yeteneklerini deneyeceğiniz görevleri yerine getireceksiniz. Sürükleyici oyun hikayesi ve yüksek grafik hatlarıyla bıkmadan oynayacağınız DC Legends'in kurulum dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

DC Legends ekran görüntüleri DC Legends ekran görüntüleri DC Legends ekran görüntüleri DC Legends ekran görüntüleri DC Legends ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

GeliştiriciWarner Bros. International Enterprises

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme128

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu55.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7822

DC Legends Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder