DC Legends: Fight Superheroes ikon

DC Legends: Fight Superheroes APK

v1.26.13

Warner Bros stüdyosunun geliştirdiği rol yapma oyunu DC Legends çizgi film karakterlerinin mücadelesini konu alıyor.


Karakter seçimi yaparak başlayacağınız oyunda seçebileceğiniz karakterler arasında Superman, Batman, Harley Quinn ve Joker gibi Warner Bros'un tüm süper kahramanları yer alıyor. Seçeceğiniz karakter, oyunun sonraki bölümlerinde kuracağınız ekibin lideri durumuna geliyor, aynı zamanda tüm karakterlerin yetenek geliştirmelerini siz tamamlıyorsunuz. Yapacağınız geliştirmelere bağlı olarak bölüm ilerledikçe Batman'in Batarang'i, Sinestro'nun Power Battery'si ve Lex Luthor'un Kryptonite Yüzüğü gibi özel güçlerin de kilidi açılıyor.


DC Legends karakterlerinin savaştığı arena alanları da çizgi filmdekilerle büyük oranda benziyor. Metropolis, Themyscira, Thanagar gibi başarılı bir şekilde modellenmiş savaş alanlarında hem gerçek oyunculara karşı savaşacak hem de karakterlerinizin yeteneklerini deneyeceğiniz görevleri yerine getireceksiniz. Sürükleyici oyun hikayesi ve yüksek grafik hatlarıyla bıkmadan oynayacağınız DC Legends'in kurulum dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

DC Legends: Fight Superheroes ekran görüntüleri DC Legends: Fight Superheroes ekran görüntüleri DC Legends: Fight Superheroes ekran görüntüleri DC Legends: Fight Superheroes ekran görüntüleri DC Legends: Fight Superheroes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

DC Legends: Fight Superheroes APK güncel sürümü ile oyun performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder