DC Legends: Battle for Justice  ikon

DC Legends: Battle for Justice APK

v1.26.6

Warner Bros stüdyosunun geliştirdiği rol yapma oyunu DC Legends çizgi film karakterlerinin mücadelesini konu alıyor.


Karakter seçimi yaparak başlayacağınız oyunda seçebileceğiniz karakterler arasında Superman, Batman, Harley Quinn ve Joker gibi Warner Bros'un tüm süper kahramanları yer alıyor. Seçeceğiniz karakter, oyunun sonraki bölümlerinde kuracağınız ekibin lideri durumuna geliyor, aynı zamanda tüm karakterlerin yetenek geliştirmelerini siz tamamlıyorsunuz. Yapacağınız geliştirmelere bağlı olarak bölüm ilerledikçe Batman'in Batarang'i, Sinestro'nun Power Battery'si ve Lex Luthor'un Kryptonite Yüzüğü gibi özel güçlerin de kilidi açılıyor.


DC Legends karakterlerinin savaştığı arena alanları da çizgi filmdekilerle büyük oranda benziyor. Metropolis, Themyscira, Thanagar gibi başarılı bir şekilde modellenmiş savaş alanlarında hem gerçek oyunculara karşı savaşacak hem de karakterlerinizin yeteneklerini deneyeceğiniz görevleri yerine getireceksiniz. Sürükleyici oyun hikayesi ve yüksek grafik hatlarıyla bıkmadan oynayacağınız DC Legends'in kurulum dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

DC Legends: Battle for Justice  ekran görüntüleri DC Legends: Battle for Justice  ekran görüntüleri DC Legends: Battle for Justice  ekran görüntüleri DC Legends: Battle for Justice  ekran görüntüleri DC Legends: Battle for Justice  ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

DC Legends APK son güncellemesinde;

Günlük giriş ödülleri eklenmiş,

Yeni Rakipler Listesi özelliği eklenmiş,

Tavsiye sistemi eklenmiş,

Eclipso karakteri eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder