Pocket Rogues ikon

Pocket Rogues APK

v1.28

Pocket Rogues RPG tabanlı geliştirilen fantastik bir Android aksiyon oyunudur.


Benzersiz ve rastgele oluşturulmuş ortamlarda aksiyon dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Kahraman karakterinize eşlik edeceğiniz yolculuk oldukça çetin düşmanları karşınıza getiriyor. Onlarla savaşın, onları yok ederek bölümleri geçin. Oyun RPG tabanlı geliştirildiği için kahramanınızın yetenekleri sizin kontrolünüzde. Yetenek gelişimi yaparak savaşlarda daha çok etkili olabilirsiniz.


Pocket Rogues oyun yapısı olarak roguelike tarzına sahip. Roguelike oyunlar genel olarak sıra tabanlı savaşlarıyla ünlü. RPG tarzıyla güzel harmanlanmış bu savaşlarda boy göstermek herkes için zorlu. Kendinize güveniyorsanız, Pocket Rogues APK dosyasını indirip karakterinizi seçin ve savaşmaya başlayın.


Oyunun grafikleri arcade tarzını andırır şekilde, gayet başarıyla modellenmiş. Android RPG oyunlarını seviyorsanız, geniş hikayesi ve fantastik aksiyon yapısıyla öne çıkan Pocket Rogues tam size göre. Pocket Rogues APK dosyasını ücretsiz Cepde üzerinden indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Pocket Rogues nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pocket Rogues APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pocket Rogues ekran görüntüleri Pocket Rogues ekran görüntüleri Pocket Rogues ekran görüntüleri Pocket Rogues ekran görüntüleri Pocket Rogues ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder