Pocket Rogues ikon

Pocket Rogues APK

v1.35.1

Pocket Rogues Açıklama

Pocket Rogues RPG tabanlı geliştirilen fantastik bir Android aksiyon oyunudur.


Benzersiz ve rastgele oluşturulmuş ortamlarda aksiyon dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Kahraman karakterinize eşlik edeceğiniz yolculuk oldukça çetin düşmanları karşınıza getiriyor. Onlarla savaşın, onları yok ederek bölümleri geçin. Oyun RPG tabanlı geliştirildiği için kahramanınızın yetenekleri sizin kontrolünüzde. Yetenek gelişimi yaparak savaşlarda daha çok etkili olabilirsiniz.


Pocket Rogues oyun yapısı olarak roguelike tarzına sahip. Roguelike oyunlar genel olarak sıra tabanlı savaşlarıyla ünlü. RPG tarzıyla güzel harmanlanmış bu savaşlarda boy göstermek herkes için zorlu. Kendinize güveniyorsanız, Pocket Rogues APK dosyasını indirip karakterinizi seçin ve savaşmaya başlayın.


Oyunun grafikleri arcade tarzını andırır şekilde, gayet başarıyla modellenmiş. Android RPG oyunlarını seviyorsanız, geniş hikayesi ve fantastik aksiyon yapısıyla öne çıkan Pocket Rogues tam size göre. Pocket Rogues APK dosyasını ücretsiz Cepde üzerinden indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Pocket Rogues APK son sürüm güncellemesinde yeni materyaller eklenmiş, yeni ekipmanlar eklenmiş ve oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Pocket Rogues ekran görüntüleri Pocket Rogues ekran görüntüleri Pocket Rogues ekran görüntüleri Pocket Rogues ekran görüntüleri Pocket Rogues ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.35.1

GeliştiriciEtherGaming

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi14.05.2020 - 13:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 160 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10402

GÜVENLİKİndireceğiniz Pocket Rogues APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.EtherGaming.PocketRogues

APK imzası: 6b4ed0c72fdb63c612c2b320d9a01985fcca641e

Pocket Rogues eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Pocket Rogues versiyonları:
  • 1. Pocket Rogues v1.28

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder