Legend of Mushroom ikon

Legend of Mushroom APK

v3.0.16

Legend of Mushroom Açıklama

Legend of Mushroom APK ile eğlenceli ve sürükleyici bir maceraya hazır olun.


Kaosun içinde bir ışık beliriyor. Bu ışık, kaosa karşı çıkacak savaşçıların, yani mantarların ortaya çıkmasını sağlayacak. Legend of Mushroom oyununda sıradışı mantar karakterlerin savaşına katılın ve sürükleyici hikayede kötülüklere karşı savaşmaya başlayın. Eğlenceli oyun hikayesine göre insanların çağında küçük mantarlar ortaya çıkmaya başlar. Kötülüğün yayılması üzerine canavarlarla savaşmak ve onları yenmek için kutsal lamba yanmaya başlar; böylece mantarların içinden savaşçı karakterler ortaya çıkar. Siz de mantarınızla birlikte mücadele etmeye hazırsanız oyunu hemen indirip kurmanız yeterli.


Rol yapma oyunu (RPG) olarak geliştirilen Legend of Mushroom oyununda mantarlarınızın sınıflarını seçebilir ve onları elit bir savaşçı haline getirebilirsiniz. Çeşitli mantar görünümlerini de uyguladınız mı, mantarınız tamamen sıradışı ve size özgü olarak savaşmaya hazır demektir. Oyun genel olarak canavarlara karşı savaşmak üzerine kurulmuş olsa da kendi mantar bahçenizi kurma ve yetiştirme gibi farklı içeriklere de sahip. Özellikle büyük bir mantar bahçesine sahip olarak kendi mantar karakterlerinizi yetiştirebilir ve onlarla birlikte savaşabilirsiniz.


Joy Nice Games ekibi tarafından geliştirilen bu oyun eğlenceli oyun kurgusunu kaliteli grafiklerle destekliyor, böylece sürükleyici bir Android oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Legend of Mushroom APK dosyasını hemen Android telefon ya da tabletinize indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Legend of Mushroom ekran görüntüleri Legend of Mushroom ekran görüntüleri Legend of Mushroom ekran görüntüleri Legend of Mushroom ekran görüntüleri Legend of Mushroom ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.16

GeliştiriciJoy Nice Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi11.03.2024 - 21:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 287 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11615

GÜVENLİKİndireceğiniz Legend of Mushroom APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mxdzzus.google

APK imzası: 20cb4cc27aad89db312ca0ae11bdc55e7a9591e7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder