Fury Survivor: Pixel Z ikon

Fury Survivor: Pixel Z APK

v1.051

Fury Survivor: Pixel Z Açıklama

Fury Survivor: Pixel Z, zombilere karşı mücadeleyi konu alan sürükleyici bir Android oyunudur.


Oyunun hikayesi zombi virüsünün insanlara yayılmasıyla başlıyor. Z Virüsü olarak bilinen bu virüs yayılmaya başladığında ondan kurtulan birkaç sağlıklı insandan biri ise sizin yönettiğiniz karakter oluyor ve karakterinizle birlikte büyük bir mücadele bu şekilde başlıyor. Oyundaki temel göreviniz zombilere karşı mücadele ederek hayatta kalmak. Bunun yanında virüs yayıldığı sırada karakterinizin kaybolan karısı ve kızını da bulmanız gerekiyor. Aslında sizi hayatta tutan sebep de bu. Onları bulmak için geniş bir dünya haritasında arayışa başlamanız ve karşınıza çıkan zombileri yok etmeniz şart.


Fury Survivor: Pixel Z RPG tabanlı geliştirilmiş bir oyun. Yani, oyun sırasında karakterinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamanız ve geliştirmelerini yapmanız gerekiyor. Özellikle zombilere karşı girişeceğiniz mücadelede onları öldürmekten başka çareniz yok. Bu yüzden karakterinizin cesaretini ve gücünü yüksek tutmaya çalışmalısınız.


Zombi mücadelesinde en büyük yardımcınız silahlar. Kendinizi silahlandırarak her an savaşmaya hazır durmanız şart. Bunun yanında, geniş dünya haritasında gizlenmiş olan yiyecek, içecek ve ekipmanları toplayarak gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Fury Survivor: Pixel Z APK dosyasını indirip kurduğunuzda ilk hedefiniz sizi koruyacak bir barınak yapmak, daha sonra çevreyi keşfetmeye ve ailenizi aramaya başlıyorsunuz.


Leiting Games ekibinin geliştirdiği oyunun grafikleri oldukça başarılı. Ayrıca 8-bit piksel grafiklerle modellenmiş oyun yapısı oldukça keyifli bir deneyim sunmayı başarıyor. Android RPG oyunları arasında kendine özgü hikayesiyle öne çıkan oyunu oynamak için Fury Survivor: Pixel Z APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Fury Survivor: Pixel Z ekran görüntüleri Fury Survivor: Pixel Z ekran görüntüleri Fury Survivor: Pixel Z ekran görüntüleri Fury Survivor: Pixel Z ekran görüntüleri Fury Survivor: Pixel Z ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.051

GeliştiriciLeiting Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi13.06.2019 - 12:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme55

Dosya boyutu 148 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9660

GÜVENLİKİndireceğiniz Fury Survivor: Pixel Z APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mrxw.android.ltgames

APK imzası: 72777adce1ab32de7983bbf7c4e09ffbfd377beb

Fury Survivor: Pixel Z nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fury Survivor: Pixel Z APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder