Camelot'un Kahramanları ikon

Camelot'un Kahramanları

v8.4.0

Camelot'u Kara Şövalyeden geri al. Camelot'un Kahramanları'nda ejderhaların ve Orta Çağ'a ait efsanevi yaratıkların yer aldığı çok oyunculu kart savaşları sizleri bekliyor.

 

Oyunun hikayesi Kara Şövalye'nin cennet şehir Camelot'u ele geçirmesiyle başlıyor. Kral Arthur ve Merlin'in çağrısı üzerine toplanan kahramanlar oyunda sürükleyici bir savaş hikayesine katılıyor. Bu savaşta tek bir kahraman Cameloft'u kurtaracak. O belki de sizsiniz. 

 

Temel göreviniz Camelot topraklarını geri kazanmak için yüzlerce güçlü kahramanı bir araya getirmek, onları geliştirmek ve iyileştirmek. Her kahraman kendisine has yetenek ve gücü gösteren bir kart ile temsil ediliyor. En özgün yetenekleri ortaya çıkarmak için en nadir kartları kullanıma açın ve kendi ekibinizi kurarak savaş için özgün pasif veya aktif strateji kombinasyonlarını ve yeteneklerini bir araya getirin. Savaşçılarınızla birlikte Camelot'un topraklarında ilerlerken gerçek zamanlı PvP savaş arenalarında dünyanın dört bir yerinden gerçek oyuncularla rekabet ediyorsunuz.

 

Kart savaşı şeklinde ilerleyen oyunda toplamda 40'tan fazla bölüm bulunuyor. Her bölümde farklı rakipler ve oyun kurgusu olması oyunun heyecanını sürekli diri tutmaya yetiyor. Camelot'un Kahramanları APK dosyasını ücretsiz indirerek Camelot'u ve Kral Arthur'u Kara Şövalye'den kurtarmak için mücadele etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Camelot'un Kahramanları ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanları ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanları ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanları ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.4.0

GeliştiriciGaea Mobile Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.03.2018 - 13:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme1939

Dosya boyutu 43.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8545

Güvenlik seçicileri
Camelot'un Kahramanları eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Camelot'un Kahramanları versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder