Camelot'un Kahramanları ikon

Camelot'un Kahramanları APK

v9.3.2

Camelot'u Kara Şövalyeden geri al. Camelot'un Kahramanları'nda ejderhaların ve Orta Çağ'a ait efsanevi yaratıkların yer aldığı çok oyunculu kart savaşları sizleri bekliyor.


Oyunun hikayesi Kara Şövalye'nin cennet şehir Camelot'u ele geçirmesiyle başlıyor. Kral Arthur ve Merlin'in çağrısı üzerine toplanan kahramanlar oyunda sürükleyici bir savaş hikayesine katılıyor. Bu savaşta tek bir kahraman Cameloft'u kurtaracak. O belki de sizsiniz.


Temel göreviniz Camelot topraklarını geri kazanmak için yüzlerce güçlü kahramanı bir araya getirmek, onları geliştirmek ve iyileştirmek. Her kahraman kendisine has yetenek ve gücü gösteren bir kart ile temsil ediliyor. En özgün yetenekleri ortaya çıkarmak için en nadir kartları kullanıma açın ve kendi ekibinizi kurarak savaş için özgün pasif veya aktif strateji kombinasyonlarını ve yeteneklerini bir araya getirin. Savaşçılarınızla birlikte Camelot'un topraklarında ilerlerken gerçek zamanlı PvP savaş arenalarında dünyanın dört bir yerinden gerçek oyuncularla rekabet ediyorsunuz.


Kart savaşı şeklinde ilerleyen oyunda toplamda 40'tan fazla bölüm bulunuyor. Her bölümde farklı rakipler ve oyun kurgusu olması oyunun heyecanını sürekli diri tutmaya yetiyor. Camelot'un Kahramanları APK dosyasını ücretsiz indirerek Camelot'u ve Kral Arthur'u Kara Şövalye'den kurtarmak için mücadele etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Camelot'un Kahramanları ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanları ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanları ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanları ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanları ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Camelot'un Kahramanları son sürüm APK güncellemesiyle;

Yılbaşına özel yeni içerikler eklenmiş,

Sihirli Orman etkinliği eklenmiş,

Sihirli Kadın karakter kilidi açılmış,

Oyun hataları düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder