Magic Rampage ikon

Magic Rampage APK

v5.6.3

Magic Rampage Açıklama

Magic Rampage RPG tarzını hızlı ve tempolu aksiyon çekişmesiyle birleştiren başarılı bir platform oyunudur.


Savaşçı sınıfınızı seçerek başladığınız oyun, yer altı zindanlarındaki aksiyon dolu savaşlar üzerine kurulmuş. Karakterlerinizin silah ve zırh geliştirmelerini, başlangıçta seçtiğiniz sınıfa uygun olarak yükselterek sihirli güçleri ortaya çıkarabilirsiniz. Ateş, su, hava, toprak ve karanlık gibi üstün sihirli güçler oyunun RPG sisteminde yer alıyor.


Magic Rampage'in temel kurgusu, gerçek oyuncuların yer altı zindanlarında en iyi olmak için verdiği mücadele üzerine kurulu. Oyunda hemen her bölümde farklı bir yer altı zindanı oyuncuları karşılarken, her bölümün patron savaşları ve engelleri de birbirinden farklı. Zindanlarda keşfedilecek gizli alanlarla karakterlerin yeteneklerini geliştirmeyi sağlayacak özel içerikleri bulmak mümkün, eğer bulursanız patron savaşlarında işinizi kolaylaştırabilirsiniz.


Oyunun temel modu gerçek oyuncuların kapıştığı rekabetçi mod'dur. Bunun yanında hayatta kalma süreniz arttıkça ödüllerin de arttığı bir survival modu var. Özellikle karakterinizin yeteneklerini geliştirmek ve test etmek için survival modu her oyuncunun bir kere bile olsa kendini gösterdiği bir bölüm.


Başarılı RPG kurgusu ve akıcı oyun senaryosuyla dikkat çeken Magic Rampage tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Magic Rampage APK dosyasını indirerek yer altının aksiyon dolu savaşlarındaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Magic Rampage APK son sürüm güncellemesinde oyuna birçok yeni özellik eklenmiş.

Magic Rampage ekran görüntüleri Magic Rampage ekran görüntüleri Magic Rampage ekran görüntüleri Magic Rampage ekran görüntüleri Magic Rampage ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.6.3

GeliştiriciAsantee

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi27.02.2019 - 11:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme114

Dosya boyutu 127 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9443

GÜVENLİKİndireceğiniz Magic Rampage APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.asanteegames.magicrampage

APK imzası: de04cd798556f4d7b9d27cc99b53ab2a6a79f55b

Magic Rampage eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Magic Rampage versiyonları:
  • 1. Magic Rampage v4.3.0
  • 2. Magic Rampage v3.6.5

Magic Rampage nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Magic Rampage APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder