Magic Rampage ikon

Magic Rampage

v3.6.5

Magic Rampage RPG tarzını hızlı ve tempolu aksiyon çekişmesiyle birleştiren başarılı bir platform oyunudur.

 

Savaşçı sınıfınızı seçerek başladığınız oyun, yer altı zindanlarındaki aksiyon dolu savaşlar üzerine kurulmuş. Karakterlerinizin silah ve zırh geliştirmelerini, başlangıçta seçtiğiniz sınıfa uygun olarak yükselterek sihirli güçleri ortaya çıkarabilirsiniz. Ateş, su, hava, toprak ve karanlık gibi üstün sihirli güçler oyunun RPG sisteminde yer alıyor.

 

Magic Rampage'in temel kurgusu, gerçek oyuncuların yer altı zindanlarında en iyi olmak için verdiği mücadele üzerine kurulu. Oyunda hemen her bölümde farklı bir yer altı zindanı oyuncuları karşılarken, her bölümün patron savaşları ve engelleri de birbirinden farklı. Zindanlarda keşfedilecek gizli alanlarla karakterlerin yeteneklerini geliştirmeyi sağlayacak özel içerikleri bulmak mümkün, eğer bulursanız patron savaşlarında işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Oyunun temel modu gerçek oyuncuların kapıştığı rekabetçi mod'dur. Bunun yanında hayatta kalma süreniz arttıkça ödüllerin de arttığı bir survival modu var. Özellikle karakterinizin yeteneklerini geliştirmek ve test etmek için survival modu her oyuncunun bir kere bile olsa kendini gösterdiği bir bölüm.

 

Başarılı RPG kurgusu ve akıcı oyun senaryosuyla dikkat çeken Magic Rampage tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Magic Rampage APK dosyasını indirerek yer altının aksiyon dolu savaşlarındaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Magic Rampage nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Magic Rampage APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Magic Rampage ekran görüntüleri Magic Rampage ekran görüntüleri Magic Rampage ekran görüntüleri Magic Rampage ekran görüntüleri Magic Rampage ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.6.5

GeliştiriciAsantee

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi27.02.2019 - 11:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme29

Dosya boyutu 196 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9443

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder