Jail Break: Cops vs Robbers ikon

Jail Break: Cops vs Robbers APK

v1.2.4

Jail Break: Cops vs Robbers Blockman GO'nun yeni polis ve hırsız oyunudur.

 

Polis ve hırsız karakterlerinden birisini seçerek başladığınız oyun, seçeceğiniz karaktere göre özel görevler üzerine kurulmuş. Örneğin, polis görevini seçerseniz hırsızları yakalamak için mücadele ediyorsunuz; eğer hırsız karakterini seçerseniz de hapishaneden kaçmanızı sağlayacak eşyaları gizlice toplamaya çalışıyorsunuz. Bu gizli eşyalar arasında özellikle anahtar ve kürek çok önemli. Çünkü hapishaneden kaçmak için ya kapıdan çıkmanız ya da bir tünel kazmanız gerek.

 

Oyunun kalitesi Blockman GO'nun diğer oyunlarıyla aynı kalitede. Minecraft PE'nin yardımcı mod oyunu Blockman Multiplayer'i oynadıysanız, Jail Break: Cops vs Robbers'ı da çok seveceksiniz demektir. Jail Break: Cops vs Robbers APK dosyasını ücretsiz indirin ve oynayın. İyi eğlenceler.

Jail Break: Cops vs Robbers ekran görüntüleri Jail Break: Cops vs Robbers ekran görüntüleri Jail Break: Cops vs Robbers ekran görüntüleri Jail Break: Cops vs Robbers ekran görüntüleri

Yorumlar

Jail Break: Cops vs Robbers için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce Jail Break: Cops vs Robbers v1.2.4 için
hiç güzel değil 000000000000000000000000000000 0 verririm
Ziyaretçi2 yıl önce Jail Break: Cops vs Robbers v1.2.4 için
Çoooooooooooooooooooooook guzel
Ziyaretçi2 yıl önce Jail Break: Cops vs Robbers v1.2.4 için
Oyun çok guzel
Ziyaretçi2 yıl önce Jail Break: Cops vs Robbers v1.2.4 için
Çoooooooooooooooooook güzel