Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » MU Origin

MU Origin

v2.0.2
reklamlar
MU Origin
MU Origin ekran görüntüleri MU Origin ekran görüntüleri MU Origin ekran görüntüleri MU Origin ekran görüntüleri MU Origin ekran görüntüleri MU Origin tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

MU Origin Açıklama

MMORPG tabanlı bir oyun olan MU Origin'de üç boyutlu destansı savaşlar sizleri bekliyor.

 

Gerçek zamanlı savaş ve strateji oyunu MU Origin'de oluşturacağınız ekiple birlikte kötülüğe karşı dünya düzenini yeniden sağlamak için fantastik bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Dark Knight, Dark Wizard ve Elf sınıflarından seçeceğiniz bir karakterle başlayacağınız bu yolculukta Elveland ve Ragnarok gibi zorlu bölümler bulunuyor. Bu bölümlerin içerdiği savaş hikayeleri ve düşmanlarınız birbirinden farklı, fakat bu sizin için önemli değil. Mekan ve düşman farketmeksizin tek yapmanız gereken düşmanlara gücünüzü göstermek.

 

RPG tabanlı geliştirilen MU Origin karakteriniz için seviye sınırı bulunmuyor. PvP ve MMO modları olarak tasarlanmış yer altı zindanlarına ister tek başınıza isterseniz de diğer oyuncularla oluşturacağınız ekiple katılabiliyorsunuz. Savaşlarda göstereceğiniz başarılar karakterinizin yeteneklerini geliştirmeniz için ihtiyacınız olan elmas ve diğer malzemeleri kazanmanızı sağlıyor. Durdurulamaz bir güce ve büyüleyici yeteneklere sahip olmak için başarınızı mutlaka yüksek tutmanız gerekiyor.

 

Oyunun grafikleri sanki bilgisayarda oynuyormuş hissi uyandıracak derecede kaliteli. Karakterlerin özel yetenekleri için tasarlanmış animasyonlarla savaş sahneleri oldukça sürükleyici görünüyor. Kötülere karşı savaşın gerçekleştiği MMORPG tarzının yeni oyunu MU Origin'deki yerinizi almak için APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

reklamlar

MU Origin Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: