Kovulma! ikon

Kovulma! APK

v1.0.35

Kovulma, indie tabanlı geliştirilen eğlenceli bir Android oyunudur.


İş arayan bir karakteri kontrol edeceğiniz Kovulma oyununda, karaktere iş bulacak, onun kariyer merdivenlerini tırmanmasına yardımcı olacaksınız. Oyunun ilk başlarında karakterimizin hiç parası yok. Hayatta kalması için yeni bir iş bulması ve gitgide işinde yükselmesi gerekiyor. Bunu yapabilmek için de sizin yardımınız şart.


Kovulma'da taşeron işçilik, mevsim işçiliği ve hatta gerektiğinde siyasete atılmak gibi birçok farklı iş modeli var. Hangi işte çalışacağınız tamamen sizin kararınıza bağlı. Yapacağınız seçime göre oyun hikayesi genişliyor ve gayet akıcı bir şekilde ilerliyor.


Android indie tarzı oyunlar arasında yer alan Kovulma!, milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen sürükleyici bir yapım. Piksel tarzı grafikleri sayesinde de oynaması gayet keyifli. Kovulma APK dosyasını hemen indirerek karakterinizin iş macerasına başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kovulma! ekran görüntüleri Kovulma! ekran görüntüleri Kovulma! ekran görüntüleri Kovulma! ekran görüntüleri Kovulma! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder