Kovulma! ikon

Kovulma!

v1.0.35

Kovulma, indie tabanlı geliştirilen eğlenceli bir Android oyunudur.


İş arayan bir karakteri kontrol edeceğiniz Kovulma oyununda, karaktere iş bulacak, onun kariyer merdivenlerini tırmanmasına yardımcı olacaksınız. Oyunun ilk başlarında karakterimizin hiç parası yok. Hayatta kalması için yeni bir iş bulması ve gitgide işinde yükselmesi gerekiyor. Bunu yapabilmek için de sizin yardımınız şart.


Kovulma'da taşeron işçilik, mevsim işçiliği ve hatta gerektiğinde siyasete atılmak gibi birçok farklı iş modeli var. Hangi işte çalışacağınız tamamen sizin kararınıza bağlı. Yapacağınız seçime göre oyun hikayesi genişliyor ve gayet akıcı bir şekilde ilerliyor.


Android indie tarzı oyunlar arasında yer alan Kovulma!, milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen sürükleyici bir yapım. Piksel tarzı grafikleri sayesinde de oynaması gayet keyifli. Kovulma APK dosyasını hemen indirerek karakterinizin iş macerasına başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kovulma! ekran görüntüleri Kovulma! ekran görüntüleri Kovulma! ekran görüntüleri Kovulma! ekran görüntüleri Kovulma! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.35

GeliştiriciQuickTurtle Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi10.02.2020 - 13:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme16

Dosya boyutu 42.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10164

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder