Rings of Anarchy ikon

Rings of Anarchy

v3.25.1

MMORPG tabanlı Rings of Anarchy oyununda efsanevi yüzük avı yolculuğu sizleri bekliyor.

 

Orta Çağ'ın fantastik dünyasında geçen oyun hikayesinde dünyayı kurtaracak 27 yüzüğün peşinden savaş dolu bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Dünyanın çeşitli yerlerine saklanan bu yüzükleri arayan kötü karakterler de var, dünyayı kurtarmak için onlardan önce bulmanız şart. Elfler, cüceler, cinler, orklar, tek gözlü devler diyarında geçecek bu savaşlarda silahlarınızı düşmanlarınızı öldürerek kazanıyorsunuz. Ne kadar çok düşman yok ederseniz, o kadar çok ve güçlü silaha sahip oluyorsunuz. Ekipmanların böyle ücretsiz bir yapıda sunulması Rings of Anarchy'nin en önemli özelliklerinden birisi.

 

Rings of Anarchy'ın oyun yapısı, benzer RPG oyunlarından çok farklı. Savaşçı karakterinizin yönlendirmelerini ve geliştirmelerini siz yapıyorsunuz ancak, karakteriniz savaş hamlelerini kendisi belirliyor. Yapımcının oto-savaş adını verdiği bu özellik patron savaşlarında takviye güç gibi yardımcı oluyor.

 

Oyunda kullanılan yüksek kalitesi grafikler, savaş heyecanını oldukça iyi yansıtıyor. Tyrannosaurus, skyfyre ve griffinler gibi ek karakter görünümleri de oyuncu tarzını yansıtmak için oldukça başarılı çözümler. Rings of Anarchy APK dosyasını ücretsiz indirerek bu sürükleyici yolculuktaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Rings of Anarchy ekran görüntüleri Rings of Anarchy ekran görüntüleri Rings of Anarchy ekran görüntüleri Rings of Anarchy ekran görüntüleri Rings of Anarchy ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.25.1

Geliştirici37GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi30.03.2018 - 21:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme140

Dosya boyutu 77.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8556

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder