Marvel Puzzle Quest ikon

Marvel Puzzle Quest APK

v195.514807

Marvel Puzzle Quest Açıklama

Marvel'in efsane karakterleri Marvel Puzzle Quest oyunuyla eğlenceli eşleştirme oyunlarında buluşuyor.


Spiderman, Hulk, Captain America, Wolverine, Iron Man ve Deadpool gibi onlarca karakterin olduğu oyunda kendi ekibinizi oluşturuyor ve gerçek oyunculara karşı oynuyorsunuz. Marvel Puzzle Quest'in mücadelesi diğer Marvel oyunlarından oldukça farklı: çünkü bu sefer eşleştirme tarzında mücadele ediyorsunuz. Nasıl eşleştirme oyunlarında üç-dört simgeyi bir araya getirerek patlatıyorsanız, Marvel Puzzle Quest'te bu eşleştirmeyi yapmak için Marvel karakterlerinin özel yeteneklerini kullanmanız gerekiyor.


Marvel Puzzle Quest'in kendine has geliştirdiği oyun tarzı, strateji belirlemenin de en önemli noktası. Oyunda satranç oynar gibi rakibinizin hamlelerini takip etmeniz şart. Stratejilere uygun yapılan hamleler bir sonraki aşamada yenilmenize sebep olabilir. Bu nedenle eşleştirme için yapacağınız karşı hamle ile rakibinizi boşa çıkarmaya çalışmalısınız. Bu aşamada karakterlerin özel yeteneklerini kullanmaktan çekinmeyin, ayrıca karakterlerin özel yeteneklerini RPG sisteminde geliştirerek, mücadele sırasında rakibinize göre daha avantajlı duruma geçmeniz mümkün.


Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Marvel Puzzle Quest APK dosyasını indirerek bu keyifli eşleştirme oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

MARVEL Puzzle Quest APK son sürüm güncellemesinde Windsor isimli süper kahraman evi özelliği eklenmiş. Bu evde kendinize özel yepyeni karakterler ve yetenek paketleri oluşturabilirsiniz.

Marvel Puzzle Quest ekran görüntüleri Marvel Puzzle Quest ekran görüntüleri Marvel Puzzle Quest ekran görüntüleri Marvel Puzzle Quest ekran görüntüleri Marvel Puzzle Quest ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv195.514807

GeliştiriciD3 Go!

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi14.02.2018 - 11:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme67

Dosya boyutu 97.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8245

GÜVENLİKİndireceğiniz Marvel Puzzle Quest APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.d3p.mpq

APK imzası: 21efea7637a0ed25466585abf1d879bcf4b67ead

Marvel Puzzle Quest eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Marvel Puzzle Quest versiyonları:
  • 1. Marvel Puzzle Quest v145.428779

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder