Marvel Puzzle Quest ikon

Marvel Puzzle Quest APK

v195.514807

Marvel'in efsane karakterleri Marvel Puzzle Quest oyunuyla eğlenceli eşleştirme oyunlarında buluşuyor.


Spiderman, Hulk, Captain America, Wolverine, Iron Man ve Deadpool gibi onlarca karakterin olduğu oyunda kendi ekibinizi oluşturuyor ve gerçek oyunculara karşı oynuyorsunuz. Marvel Puzzle Quest'in mücadelesi diğer Marvel oyunlarından oldukça farklı: çünkü bu sefer eşleştirme tarzında mücadele ediyorsunuz. Nasıl eşleştirme oyunlarında üç-dört simgeyi bir araya getirerek patlatıyorsanız, Marvel Puzzle Quest'te bu eşleştirmeyi yapmak için Marvel karakterlerinin özel yeteneklerini kullanmanız gerekiyor.


Marvel Puzzle Quest'in kendine has geliştirdiği oyun tarzı, strateji belirlemenin de en önemli noktası. Oyunda satranç oynar gibi rakibinizin hamlelerini takip etmeniz şart. Stratejilere uygun yapılan hamleler bir sonraki aşamada yenilmenize sebep olabilir. Bu nedenle eşleştirme için yapacağınız karşı hamle ile rakibinizi boşa çıkarmaya çalışmalısınız. Bu aşamada karakterlerin özel yeteneklerini kullanmaktan çekinmeyin, ayrıca karakterlerin özel yeteneklerini RPG sisteminde geliştirerek, mücadele sırasında rakibinize göre daha avantajlı duruma geçmeniz mümkün.


Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Marvel Puzzle Quest APK dosyasını indirerek bu keyifli eşleştirme oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Marvel Puzzle Quest ekran görüntüleri Marvel Puzzle Quest ekran görüntüleri Marvel Puzzle Quest ekran görüntüleri Marvel Puzzle Quest ekran görüntüleri Marvel Puzzle Quest ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MARVEL Puzzle Quest APK son sürüm güncellemesinde Windsor isimli süper kahraman evi özelliği eklenmiş. Bu evde kendinize özel yepyeni karakterler ve yetenek paketleri oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder