Final Fantasy XV Pocket Edition ikon

Final Fantasy XV Pocket Edition APK

v1.0.3.251

Sürükleyici RPG oyunu Final Fantasy XV Pocket Edition efsanesi Android'de devam ediyor.

 

Bilgisayarlarda milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun Square Enix tarafından Android'e uyarlanarak kullanıcılara sunuldu. RPG tabanlı oyunun hikayesi fantastik Niflheim topraklarında geçiyor. Seçilmiş kral King ile kurtarıcı Tale ekipleri arasında gerçekleşen savaşlarda üstün yetenekli karakterinizle mücadele ediyor ve zorlu görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Her karakterin yeteneği kendine özgü ve sürekli bir gelişim aşaması bulunuyor; kazandığınız ödüllerle karakterinizi geliştirmek ve silahlarınızı yükseltmek savaştaki başarınızı doğrudan etkiliyor.

 

Final Fantasy XV Pocket Edition'da kullanılan grafik yapısı bilgisayardaki kadar kaliteli değil, ancak yine de birçok RPG oyununa göre çok iyi görünüyor. Final Fantasy serisinin kendine özgü animasyonları ve sürükleyici hikayesi sayesinde oyun gayet iyi bir deneyim sunuyor.

 

Final Fantasy XV Pocket Edition bölümler halinde ilerleyen bir oyun. Pocket Edition'da birinci bölüm oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor, diğer bölümler içinse ücret ödemeniz gerekiyor. Final Fantasy XV Pocket Edition APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Final Fantasy XV Pocket Edition nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Final Fantasy XV Pocket Edition APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Final Fantasy XV Pocket Edition ekran görüntüleri Final Fantasy XV Pocket Edition ekran görüntüleri Final Fantasy XV Pocket Edition ekran görüntüleri Final Fantasy XV Pocket Edition ekran görüntüleri Final Fantasy XV Pocket Edition ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder