Final Fantasy XV Pocket Edition ikon

Final Fantasy XV Pocket Edition APK

v1.0.3.251

Final Fantasy XV Pocket Edition Açıklama

Sürükleyici RPG oyunu Final Fantasy XV Pocket Edition efsanesi Android'de devam ediyor.

 

Bilgisayarlarda milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun Square Enix tarafından Android'e uyarlanarak kullanıcılara sunuldu. RPG tabanlı oyunun hikayesi fantastik Niflheim topraklarında geçiyor. Seçilmiş kral King ile kurtarıcı Tale ekipleri arasında gerçekleşen savaşlarda üstün yetenekli karakterinizle mücadele ediyor ve zorlu görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Her karakterin yeteneği kendine özgü ve sürekli bir gelişim aşaması bulunuyor; kazandığınız ödüllerle karakterinizi geliştirmek ve silahlarınızı yükseltmek savaştaki başarınızı doğrudan etkiliyor.

 

Final Fantasy XV Pocket Edition'da kullanılan grafik yapısı bilgisayardaki kadar kaliteli değil, ancak yine de birçok RPG oyununa göre çok iyi görünüyor. Final Fantasy serisinin kendine özgü animasyonları ve sürükleyici hikayesi sayesinde oyun gayet iyi bir deneyim sunuyor.

 

Final Fantasy XV Pocket Edition bölümler halinde ilerleyen bir oyun. Pocket Edition'da birinci bölüm oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor, diğer bölümler içinse ücret ödemeniz gerekiyor. Final Fantasy XV Pocket Edition APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Final Fantasy XV Pocket Edition ekran görüntüleri Final Fantasy XV Pocket Edition ekran görüntüleri Final Fantasy XV Pocket Edition ekran görüntüleri Final Fantasy XV Pocket Edition ekran görüntüleri Final Fantasy XV Pocket Edition ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.3.251

GeliştiriciSQUARE ENIX Co.,Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi20.03.2018 - 21:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme29

Dosya boyutu 378 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8425

GÜVENLİKİndireceğiniz Final Fantasy XV Pocket Edition APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.square_enix.android_google.ffxvpe

Final Fantasy XV Pocket Edition nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Final Fantasy XV Pocket Edition APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder