Tiny Gladiators 2 - Fighting Tournament ikon

Tiny Gladiators 2 - Fighting Tournament APK

v2.1.8

RPG tabanlı Tiny Gladiators 2 oyununda aksiyon dolu dövüş turnuvaları sizi bekliyor.


Tiny Gladiators 2'de hazine ve şöhret için fantastik bir hikayeye çıkıyorsunuz. Oyun aslında bir dövüş oyunu. Gerçek zamanlı ve dünyanın dört bir yanından katılan güçlü oyunculara karşı dövüşecek ve onları yenmeye çalışacaksınız. Dövüşler 1'e 1 modda yapılıyor, yetenek kombinasyonlarına sahip karakterlerle dövüştüğünüz için genel olarak akıcı ve hızlı dövüşler sizi karşılıyor.


Tiny Gladiators 2'nin önemli bir özelliği ise karakterlerin yetenek gelişimi. Oyun RPG tabanlı geliştirildiği için karakterlerinizin yetenekleri sizin kontrolünüzde oluyor. Tabii bunları tamamlamak içinse dövüşleri kazanmanız şart. Kazandığınız her dövüş sonrasında karakterlerin yetenekleri gelişmeye başlıyor.


BoomBit ekibinin geliştirdiği oyun, akıcı kurgusu ve hızlı aksiyon sahneleri sayesinde gayet başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. RPG tabanlı Android oyunları seviyorsanız Tiny Gladiators 2 sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Tiny Gladiators 2 APK dosyasını indirerek oyunu ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tiny Gladiators 2 - Fighting Tournament ekran görüntüleri Tiny Gladiators 2 - Fighting Tournament ekran görüntüleri Tiny Gladiators 2 - Fighting Tournament ekran görüntüleri Tiny Gladiators 2 - Fighting Tournament ekran görüntüleri Tiny Gladiators 2 - Fighting Tournament ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder