Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ikon

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç

v1.64.5

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç oyunuyla büyücülerin savaşına katılın.

 

Destansı bir aksiyon kurgusuyla oyuncuların karşısına çıkan Guild of Heroes, büyücülerin zindan savaşlarını konu alıyor. Büyücü klanlarına katılarak boy göstereceğiniz savaşlarda cadı, okçu ve diğer savaşçılarınızla birlikte zindanları kötülükten temizleyeceksiniz. 

 

Guild of Heroes'in en etkileyici yanı savaş karakterleri. Oyunda yöneteceğiniz karakterler büyücü, cadı, cüceler ve diğer karakterlerden oluşurken, düşmanlarınız ise antik elfler, orklar ve troll büyücülerden oluşuyor. Mistik zindanlarda gerçekleşen savaşlarda ejderha dahil karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek oyundaki en temel göreviniz.

 

Oyun RPG tabanlı olduğu için yöneteceğiniz karakterlerin gelişimini sizin tamamlamanız gerekiyor. Büyücü sınıfından başlayan askeri birlikleriniz savaşlarda göstereceğiniz başarıya göre farklı yetenekleri kuşanıyor ve üst seviye bir askere dönüşüyorlar. Askerleriniz ve büyücüleriniz ne kadar güçlü olursa, başarılı olma şansınız o kadar yüksek oluyor.

 

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç'ın grafik kalitesi de oldukça gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Üç boyutlu detaylarla modellenmiş mistik zindanlar savaşın heyecanını yüksekte tutmayı başarıyor. Kontroller de oldukça basit ve alışması oldukça kolay. Android RPG oyunları arasında mistik zindan savaşlarını büyücülerle buluşturan Guild of Heroes: Sihirli Kılıç'ı oynamak için Guild of Heroes: Sihirli Kılıç APK dosyasını indirmeniz yeterli. Oyunu oynamak ücretsiz ancak internet gerekli olduğunu belirtelim. İyi oyunlar.

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ekran görüntüleri Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ekran görüntüleri Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ekran görüntüleri Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ekran görüntüleri Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.64.5

GeliştiriciBIT.GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi03.07.2018 - 13:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme35

Dosya boyutu 77.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8890

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder