Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ikon

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç APK

v1.89.12

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç Açıklama

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç oyunuyla büyücülerin savaşına katılın.


Destansı bir aksiyon kurgusuyla oyuncuların karşısına çıkan Guild of Heroes, büyücülerin zindan savaşlarını konu alıyor. Büyücü klanlarına katılarak boy göstereceğiniz savaşlarda cadı, okçu ve diğer savaşçılarınızla birlikte zindanları kötülükten temizleyeceksiniz.


Guild of Heroes'in en etkileyici yanı savaş karakterleri. Oyunda yöneteceğiniz karakterler büyücü, cadı, cüceler ve diğer karakterlerden oluşurken, düşmanlarınız ise antik elfler, orklar ve troll büyücülerden oluşuyor. Mistik zindanlarda gerçekleşen savaşlarda ejderha dahil karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek oyundaki en temel göreviniz.


Oyun RPG tabanlı olduğu için yöneteceğiniz karakterlerin gelişimini sizin tamamlamanız gerekiyor. Büyücü sınıfından başlayan askeri birlikleriniz savaşlarda göstereceğiniz başarıya göre farklı yetenekleri kuşanıyor ve üst seviye bir askere dönüşüyorlar. Askerleriniz ve büyücüleriniz ne kadar güçlü olursa, başarılı olma şansınız o kadar yüksek oluyor.


Guild of Heroes: Sihirli Kılıç'ın grafik kalitesi de oldukça gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Üç boyutlu detaylarla modellenmiş mistik zindanlar savaşın heyecanını yüksekte tutmayı başarıyor. Kontroller de oldukça basit ve alışması oldukça kolay. Android RPG oyunları arasında mistik zindan savaşlarını büyücülerle buluşturan Guild of Heroes: Sihirli Kılıç'ı oynamak için Guild of Heroes: Sihirli Kılıç APK dosyasını indirmeniz yeterli. Oyunu oynamak ücretsiz ancak internet gerekli olduğunu belirtelim. İyi oyunlar.

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ekran görüntüleri Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ekran görüntüleri Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ekran görüntüleri Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ekran görüntüleri Guild of Heroes: Sihirli Kılıç ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç APK yeni sürümünde gelen yenilikler:

Bahar mevsimine özel yeni meydan okumalar,

Ücretsiz ödüllerin sayısı arttırılmış,

2 yeni kostüm eklenmiş,

Oyun seviyeleri optimize edilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder