Guild of Heroes: RPG oyunları ikon

Guild of Heroes: RPG oyunları APK

v1.146.13

Guild of Heroes: RPG oyunları Açıklama

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç oyunuyla büyücülerin savaşına katılın.


Destansı bir aksiyon kurgusuyla oyuncuların karşısına çıkan Guild of Heroes, büyücülerin zindan savaşlarını konu alıyor. Büyücü klanlarına katılarak boy göstereceğiniz savaşlarda cadı, okçu ve diğer savaşçılarınızla birlikte zindanları kötülükten temizleyeceksiniz.


Guild of Heroes'in en etkileyici yanı savaş karakterleri. Oyunda yöneteceğiniz karakterler büyücü, cadı, cüceler ve diğer karakterlerden oluşurken, düşmanlarınız ise antik elfler, orklar ve troll büyücülerden oluşuyor. Mistik zindanlarda gerçekleşen savaşlarda ejderha dahil karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek oyundaki en temel göreviniz.


Oyun RPG tabanlı olduğu için yöneteceğiniz karakterlerin gelişimini sizin tamamlamanız gerekiyor. Büyücü sınıfından başlayan askeri birlikleriniz savaşlarda göstereceğiniz başarıya göre farklı yetenekleri kuşanıyor ve üst seviye bir askere dönüşüyorlar. Askerleriniz ve büyücüleriniz ne kadar güçlü olursa, başarılı olma şansınız o kadar yüksek oluyor.


Guild of Heroes: Sihirli Kılıç'ın grafik kalitesi de oldukça gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Üç boyutlu detaylarla modellenmiş mistik zindanlar savaşın heyecanını yüksekte tutmayı başarıyor. Kontroller de oldukça basit ve alışması oldukça kolay. Android RPG oyunları arasında mistik zindan savaşlarını büyücülerle buluşturan Guild of Heroes: Sihirli Kılıç'ı oynamak için Guild of Heroes: Sihirli Kılıç APK dosyasını indirmeniz yeterli. Oyunu oynamak ücretsiz ancak internet gerekli olduğunu belirtelim. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Guild of Heroes APK son sürüm güncellemesinde yeni hikayeler eklenmiş ve yeni görünümler eklenmiş.

Guild of Heroes: RPG oyunları ekran görüntüleri Guild of Heroes: RPG oyunları ekran görüntüleri Guild of Heroes: RPG oyunları ekran görüntüleri Guild of Heroes: RPG oyunları ekran görüntüleri Guild of Heroes: RPG oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.146.13

GeliştiriciUPWAKE.ME

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.07.2018 - 13:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme41

Dosya boyutu 149 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8890

GÜVENLİKİndireceğiniz Guild of Heroes: RPG oyunları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.goplaytoday.guildofheroes

APK imzası: 24dce291bd4f04fc4b48b71a26a896ccdf00dfce

Guild of Heroes: RPG oyunları eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Guild of Heroes: RPG oyunları versiyonları:
  • 1. Guild of Heroes: Sihirli Kılıç v1.89.12
  • 2. Guild of Heroes: Sihirli Kılıç v1.64.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder