Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG ikon

Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG APK

v4.9.0n

Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG Açıklama

Dungeon Hunter 5 oyunu ile sıradışı yaratıklara karşı fantastik bir savaşa katılın.


Hack-and-slash ve RPG tabanlı geliştirilen Dungeon Hunter 5, fantastik savaşlara katılacağınız bir Gameloft oyunu. Oyun hikayesinde dünya karanlığı yükselten kaos çağına girmiş bulunuyor. Bu çağda her oyuncu sıradışı haydut ve canavar gibi birçok çirkin yaratığa karşı kendisini korumak zorunda. Adaleti sağlamak ve dünyayı eski güzel günlerine döndürmek buna bağlı. Karakterinizi seçin ve bu sürükleyici hikayeye katılın.


Oyuna dövüşçü karakterinizi seçerek başlıyorsunuz. Onlarca karakter, birbirinden farklı yeteneklere sahip ve geliştirmek size bağlı. RPG sistemi ile yeteneklerinizi ilerletmeniz, savaş alanında daha etkili olmanızı sağlıyor. Unutmayın, size düşman olan kara şövalyeler, şeytan köleleri ve büyücüleri ile birlikte onların bekçisi olan 90'dan fazla yaratık türü var. Hepsini yok etmek oyundaki ana göreviniz. Hack-and-slah oyunu olduğu için karşınıza çıkan tüm yaratıkları yok etmeniz gerekiyor.


Dungeon Hunter 5'in MMO savaşları sürükleyici grafikler ve fantastik çevre modellemesi ile sizi sürükleyici bir serüvene çıkarıyor. Gameloft ekibinin tecrübesiyle geliştirilen bu oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Android RPG oyunları arasında akıcı bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Dungeon Hunter 5 APK dosyasını ücretsiz indirerek kaos çağına karşı savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG ekran görüntüleri Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG ekran görüntüleri Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG ekran görüntüleri Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.9.0n

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi11.06.2020 - 12:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6186

Dosya boyutu 52.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10450

GÜVENLİKİndireceğiniz Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.android.ANMP.Gloft5DHM

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG versiyonları:
  • 1. Dungeon Hunter 5 v1.6.0g

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.8

16 kullanıcı oyuna göre

Dungeon Hunter 5 - Aksiyon RPG için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 yıl önce Dungeon Hunter 5 v1.6.0g için
wwe 2k atar misin
kedivsköpek.1238 yıl önce Dungeon Hunter 5 v1.6.0g için
Hilelimi
bakteril8 yıl önce Dungeon Hunter 5 v1.6.0g için
WWE 2k 15 atar mısın admin seviliyorsun
Ziyaretçi8 yıl önce Dungeon Hunter 5 v1.6.0g için
Malesf dungeon hunter durduruldu diyor neden
Ziyaretçi8 yıl önce Dungeon Hunter 5 v1.6.0g için
Lütfen wwe 2k yı da yükler misiniz siteye