RuneScape Mobile ikon

RuneScape Mobile APK

vRuneScape_911_3_8_1

RuneScape Mobile Açıklama

RuneScape Mobile, MMO ve RPG tabanlı geliştirilen fantastik bir Android oyunu.


İlk başlarda browser tabanlı geliştirilen RuneScape, fantastik oyun kurgusuyla öne çıkan bir yapım. Devasa bir ortadoğu haritasına sahip olan oyunda Burthorpe Ortaçağ kalelerinden ve Catherby'nin sakin limanlarından Wilderness'in yeşilliklerine kadar geniş bir alanınız var. Bu alanda NPC karakterlerinizle çiftliğinizi yönetecek, MMO arenalarında boy gösterecek ve RPG sistemiyle tüm karakterlerinizi geliştireceksiniz.


RuneScape Mobile'ı oynaması gayet basit. Yapısı itibariyle karakterlerinize yapılacak işler vermeniz ve önünüze çıkan geliştirmeleri yapmanız gerekiyor. Oyun yapısı itibariyle bir nevi hayat simülasyonuna benziyor. Oyundaki temel göreviniz çiftliğinizdeki NPC karakterlerini kontrol etmek, geliştirmeleri yapmak ve gerektiğinde savaşmak.


Gerçek zamanlı rol yapma oyunları arasında kendine has oyun yapısı ile milyonlarca oyuncuya ulaşan RuneScape Mobile ücretsiz olarak sunuluyor. RuneScape Mobile APK dosyasını hemen indirerek bu fantastik simülasyon oyununa başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

RuneScape Mobile ekran görüntüleri RuneScape Mobile ekran görüntüleri RuneScape Mobile ekran görüntüleri RuneScape Mobile ekran görüntüleri RuneScape Mobile ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonvRuneScape_911_3_8_1

GeliştiriciJagex Games Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi04.03.2020 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 21.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10234

GÜVENLİKİndireceğiniz RuneScape Mobile APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.jagex.runescape.android

APK imzası: f7939d6a3d200080a5f3839ce01c7385e1cb345c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder