MapleStory M ikon

MapleStory M APK

v1.5200.1921

MMO tabanlı geliştirilen MapleStory M ile gerçek zamanlı savaşlara katılacak, karakterlerinizin tüm yeteneklerini sergilemek için mücadele edeceksiniz.


Bilgisayar sektöründe uzun süredir olan oyun NEXON Company tarafından Android'e uyarlanarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Dark Knight, Bow Usta, Gece Rab, Bishop ve Corsair gibi popüler savaşçı karakterlerin yer aldığı oyuna karakterinizi seçerek başlıyor ve gerçek zamanlı arenada savaşıyorsunuz. Savaşlar genelde belli bir hikayeye sahip oluyor ve şehir temalı bir MMO arenasında gerçekleşiyor. Henesys, Perion, Kerning City ve Elinia gibi oyunun orijinalinde yer alan savaş şehirleri MapleStory M Android versiyonunda da var. Bu da oyun severlerin orijinal bir şekilde eski oyun keyfini yeniden yaşamalarını sağlıyor.


MapleStory M oyununda kullanılan grafik kalitesi ve sezgisel kontroller oldukça başarılı. NEXON Company ekibinin tecrübesini oyunun her detayında görmek mümkün. MMO tabanlı oyunları seviyorsanız MapleStory M tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. MapleStory M APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

MapleStory M ekran görüntüleri MapleStory M ekran görüntüleri MapleStory M ekran görüntüleri MapleStory M ekran görüntüleri MapleStory M ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MapleStory M APK son sürüm güncellemesiyle;

Yeni patron karakterleri eklenmiş,

Okçu sınıfının güç dengesi iyileştirilmiş,

Ekipman sıralaması güncellenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder