MapleStory M ikon

MapleStory M

v1.3800.480

MMO tabanlı geliştirilen MapleStory M ile gerçek zamanlı savaşlara katılacak, karakterlerinizin tüm yeteneklerini sergilemek için mücadele edeceksiniz.

 

Bilgisayar sektöründe uzun süredir olan oyun NEXON Company tarafından Android'e uyarlanarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Dark Knight, Bow Usta, Gece Rab, Bishop ve Corsair gibi popüler savaşçı karakterlerin yer aldığı oyuna karakterinizi seçerek başlıyor ve gerçek zamanlı arenada savaşıyorsunuz. Savaşlar genelde belli bir hikayeye sahip oluyor ve şehir temalı bir MMO arenasında gerçekleşiyor. Henesys, Perion, Kerning City ve Elinia gibi oyunun orijinalinde yer alan savaş şehirleri MapleStory M Android versiyonunda da var. Bu da oyun severlerin orijinal bir şekilde eski oyun keyfini yeniden yaşamalarını sağlıyor.

 

MapleStory M oyununda kullanılan grafik kalitesi ve sezgisel kontroller oldukça başarılı. NEXON Company ekibinin tecrübesini oyunun her detayında görmek mümkün. MMO tabanlı oyunları seviyorsanız MapleStory M tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. MapleStory M APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

MapleStory M ekran görüntüleri MapleStory M ekran görüntüleri MapleStory M ekran görüntüleri MapleStory M ekran görüntüleri MapleStory M ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performansı geliştirilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3800.480

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi26.07.2018 - 15:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme58

Dosya boyutu 81.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8938

Güvenlik seçicileri
MapleStory M eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm MapleStory M versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder