Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Magic Rush: Heroes

Magic Rush: Heroes

v1.1.101
reklamlar
Magic Rush: Heroes
Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Magic Rush: Heroes Açıklama

Saldırı ve savunma tarzı strateji oyunu olan Magic Rush Heroes'te kontrol ettiğiniz tüm karakterleri efsanevi kahramanlara dönüştürerek oyunun lideri olmaya çalışıyorsunuz.

 

RPG, RTS ve PvP modları ile çok amaçlı saldırı ve savunma stratejisini geliştirmeyi amaçlayan oyunda birden fazla karakter kontrol ediliyor. Tüm karakterlerin farklı farklı özel yetenekleri ve geliştirmeleri olması sayesinde oyun içerisindeki hikayelerde, hikayenin stratejisine uygun karakterlerle mücadele edebiliyorsunuz. Kontrol ettiğiniz karakterleri arkadaşlarınızın takımlarına ekleyerek çevrimiçi çok oyunculu arenalarda düşmanlarınıza karşı güçlerinizi birleştirebilirsiniz.

 

Kuracağınız şehrin teknolojik geliştirmelerine kaynak oluşturmak için en önemli yol düşman şehirlerine ani saldırılar gerçekleştirmek. Düşmana ne kadar çok zarar verebilirseniz, o kadar çok kaynak elde edebiliyorsunuz. Bu sürükleyici serüven sırasında turnuva ve kule savunması özellikleri modları ile karakterlerinizin özel güçlerini yerel ve küresel haritalar üzerinde düşmanla çarpışarak gösterebilirsiniz.

reklamlar

Magic Rush: Heroes Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: