Magic Rush: Heroes ikon

Magic Rush: Heroes APK

v1.1.248

Magic Rush: Heroes Açıklama

Saldırı ve savunma tarzı strateji oyunu olan Magic Rush Heroes'te kontrol ettiğiniz tüm karakterleri efsanevi kahramanlara dönüştürerek oyunun lideri olmaya çalışıyorsunuz.


RPG, RTS ve PvP modları ile çok amaçlı saldırı ve savunma stratejisini geliştirmeyi amaçlayan oyunda birden fazla karakter kontrol ediliyor. Tüm karakterlerin farklı farklı özel yetenekleri ve geliştirmeleri olması sayesinde oyun içerisindeki hikayelerde, hikayenin stratejisine uygun karakterlerle mücadele edebiliyorsunuz. Kontrol ettiğiniz karakterleri arkadaşlarınızın takımlarına ekleyerek çevrimiçi çok oyunculu arenalarda düşmanlarınıza karşı güçlerinizi birleştirebilirsiniz.


Kuracağınız şehrin teknolojik geliştirmelerine kaynak oluşturmak için en önemli yol düşman şehirlerine ani saldırılar gerçekleştirmek. Düşmana ne kadar çok zarar verebilirseniz, o kadar çok kaynak elde edebiliyorsunuz. Bu sürükleyici serüven sırasında turnuva ve kule savunması özellikleri modları ile karakterlerinizin özel güçlerini yerel ve küresel haritalar üzerinde düşmanla çarpışarak gösterebilirsiniz. Magic Rush Heroes APK indirin ve oynayın. Tamamen ücretsizdir, iyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Magic Rush: Heroes APK yeni güncellemesiyle; Kahramanların hasar oranı ve hareket hızı geliştirilmiş, Kahramanlar için yeni kostümler eklenmiş, Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.248

GeliştiriciElex

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi01.01.2017 - 12:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme914

Dosya boyutu 101 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7425

GÜVENLİKİndireceğiniz Magic Rush: Heroes APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.moonton.magicrush

APK imzası: 9d0a0f841f82bc9b321db83c6568aaf2225084f0

Magic Rush: Heroes eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Magic Rush: Heroes versiyonları:
  • 1. Magic Rush: Heroes v1.1.164
  • 2. Magic Rush: Heroes v1.1.101

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder