Magic Rush: Heroes ikon

Magic Rush: Heroes

v1.1.164

Saldırı ve savunma tarzı strateji oyunu olan Magic Rush Heroes'te kontrol ettiğiniz tüm karakterleri efsanevi kahramanlara dönüştürerek oyunun lideri olmaya çalışıyorsunuz.

 

RPG, RTS ve PvP modları ile çok amaçlı saldırı ve savunma stratejisini geliştirmeyi amaçlayan oyunda birden fazla karakter kontrol ediliyor. Tüm karakterlerin farklı farklı özel yetenekleri ve geliştirmeleri olması sayesinde oyun içerisindeki hikayelerde, hikayenin stratejisine uygun karakterlerle mücadele edebiliyorsunuz. Kontrol ettiğiniz karakterleri arkadaşlarınızın takımlarına ekleyerek çevrimiçi çok oyunculu arenalarda düşmanlarınıza karşı güçlerinizi birleştirebilirsiniz.

 

Kuracağınız şehrin teknolojik geliştirmelerine kaynak oluşturmak için en önemli yol düşman şehirlerine ani saldırılar gerçekleştirmek. Düşmana ne kadar çok zarar verebilirseniz, o kadar çok kaynak elde edebiliyorsunuz. Bu sürükleyici serüven sırasında turnuva ve kule savunması özellikleri modları ile karakterlerinizin özel güçlerini yerel ve küresel haritalar üzerinde düşmanla çarpışarak gösterebilirsiniz. Magic Rush Heroes APK indirin ve oynayın. Tamamen ücretsizdir, iyi oyunlar.

Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.164

GeliştiriciElex

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.01.2017 - 12:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme895

Dosya boyutu 82.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7425

Güvenlik seçicileri
Magic Rush: Heroes eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Magic Rush: Heroes versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder