Magic Rush: Heroes ikon

Magic Rush: Heroes APK

v1.1.248

Saldırı ve savunma tarzı strateji oyunu olan Magic Rush Heroes'te kontrol ettiğiniz tüm karakterleri efsanevi kahramanlara dönüştürerek oyunun lideri olmaya çalışıyorsunuz.


RPG, RTS ve PvP modları ile çok amaçlı saldırı ve savunma stratejisini geliştirmeyi amaçlayan oyunda birden fazla karakter kontrol ediliyor. Tüm karakterlerin farklı farklı özel yetenekleri ve geliştirmeleri olması sayesinde oyun içerisindeki hikayelerde, hikayenin stratejisine uygun karakterlerle mücadele edebiliyorsunuz. Kontrol ettiğiniz karakterleri arkadaşlarınızın takımlarına ekleyerek çevrimiçi çok oyunculu arenalarda düşmanlarınıza karşı güçlerinizi birleştirebilirsiniz.


Kuracağınız şehrin teknolojik geliştirmelerine kaynak oluşturmak için en önemli yol düşman şehirlerine ani saldırılar gerçekleştirmek. Düşmana ne kadar çok zarar verebilirseniz, o kadar çok kaynak elde edebiliyorsunuz. Bu sürükleyici serüven sırasında turnuva ve kule savunması özellikleri modları ile karakterlerinizin özel güçlerini yerel ve küresel haritalar üzerinde düşmanla çarpışarak gösterebilirsiniz. Magic Rush Heroes APK indirin ve oynayın. Tamamen ücretsizdir, iyi oyunlar.

Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri Magic Rush: Heroes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Magic Rush: Heroes APK yeni güncellemesiyle; Kahramanların hasar oranı ve hareket hızı geliştirilmiş, Kahramanlar için yeni kostümler eklenmiş, Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder