Out There Chronicles - Ep. 1 ikon

Out There Chronicles - Ep. 1

v1.0.5

RPG tabanlı geliştirilen Out There Chronicles - Ep. 1 çizgi roman grafiklerine sahip sürükleyici bir bilim kurgu oyunudur.

 

Oyunun hikayesi hayatta kalma oyunlarına benzer bir kurguya sahip. Bir milyon yıl kadar uyuduktan sonra evrende kolonize edilmiş bir gezegende uyanıyor ve hayatta kalmak için sürükleyici bir hikayede kendinizi bulunuyorsunuz. Uyandığınız gezegende yabancı, daha doğrusu uzaylı ırklar da var. Uyuduğunuz dönemde neler olduğunu, hayatta kalmak için yapmanız gerekenlere dair ipuçlarını bu yabancı ırklardan öğreniyorsunuz. Bulunduğunuz gezegende herkes ve her şey size yabancı. Bu yüzden sadece zekanıza ve iç güdülerinize güvenmek zorundasınız.

 

Out There Chronicles'in sürükleyici yapısının altında profesyonel sanatçıların olduğunu belirtmek gerekiyor.  Oyun hikayesi ünlü bilim kurgu ekibi FibreTigre tarafından yazılmış, grafikleri ise illustrasyon sanatçısı Benjamin Carré tarafından çizilmiş. Yapılan bu profesyonel çalışmanın kalitesini oyunun her alanında görmek mümkün. Bilim kurgu hikayelerine meraklıysanız, ücretsiz olarak geliştirilen Out There Chronicles mutlaka denemeniz gereken bir yapım.

Out There Chronicles - Ep. 1 ekran görüntüleri Out There Chronicles - Ep. 1 ekran görüntüleri Out There Chronicles - Ep. 1 ekran görüntüleri Out There Chronicles - Ep. 1 ekran görüntüleri Out There Chronicles - Ep. 1 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.5

GeliştiriciMi-Clos Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi27.01.2018 - 11:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme63

Dosya boyutu 43.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8179

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder