Out There Chronicles - Ep. 1 ikon

Out There Chronicles - Ep. 1 APK

v1.0.5

Out There Chronicles - Ep. 1 Açıklama

RPG tabanlı geliştirilen Out There Chronicles - Ep. 1 çizgi roman grafiklerine sahip sürükleyici bir bilim kurgu oyunudur.

 

Oyunun hikayesi hayatta kalma oyunlarına benzer bir kurguya sahip. Bir milyon yıl kadar uyuduktan sonra evrende kolonize edilmiş bir gezegende uyanıyor ve hayatta kalmak için sürükleyici bir hikayede kendinizi bulunuyorsunuz. Uyandığınız gezegende yabancı, daha doğrusu uzaylı ırklar da var. Uyuduğunuz dönemde neler olduğunu, hayatta kalmak için yapmanız gerekenlere dair ipuçlarını bu yabancı ırklardan öğreniyorsunuz. Bulunduğunuz gezegende herkes ve her şey size yabancı. Bu yüzden sadece zekanıza ve iç güdülerinize güvenmek zorundasınız.

 

Out There Chronicles'in sürükleyici yapısının altında profesyonel sanatçıların olduğunu belirtmek gerekiyor.  Oyun hikayesi ünlü bilim kurgu ekibi FibreTigre tarafından yazılmış, grafikleri ise illustrasyon sanatçısı Benjamin Carré tarafından çizilmiş. Yapılan bu profesyonel çalışmanın kalitesini oyunun her alanında görmek mümkün. Bilim kurgu hikayelerine meraklıysanız, ücretsiz olarak geliştirilen Out There Chronicles mutlaka denemeniz gereken bir yapım.

Out There Chronicles - Ep. 1 ekran görüntüleri Out There Chronicles - Ep. 1 ekran görüntüleri Out There Chronicles - Ep. 1 ekran görüntüleri Out There Chronicles - Ep. 1 ekran görüntüleri Out There Chronicles - Ep. 1 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.5

GeliştiriciMi-Clos Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi27.01.2018 - 11:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme64

Dosya boyutu 44.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8179

GÜVENLİKİndireceğiniz Out There Chronicles - Ep. 1 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.miclos.outtherechronicles

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder