v4 ikon

v4 APK

v1.33.466338

v4 Açıklama

Fantastik V4 oyunu ile sürükleyici MMORPG savaşlarına katılın.


Rol yapma (RPG) tabanlı geliştirilen V4 ile gerçek zamanlı ve çapraz platformlarda efsanevi MMORPG savaşlarına katılacaksınız. Sıradışı ve çarpıcı detaylarla geliştirilmiş açık dünya haritasına sahip olan oyunda karakterinizi seçerek dünyaya giriş yapıyorsunuz. Sürükleyici savaşlarda karakterlerinizin yetenekleri ve V4 dünyasındaki boyutlar kritik öneme sahip. Bu nedenle karakterinizin özelleştirmelerini ve donanım seviyesini sürekli yukarıda tutmanız gerekiyor. Bunun için kullanabileceğiniz 50'den fazla özelleştirme seçeneğiniz var, istediğinizi seçerek karakterinize uygulayabilirsiniz.


Oyundaki dövüşler PvP tabanlı oynanıyor. Yani gerçek bir oyuncu tarafından kontrol edilen karakterler birebir karşı karşıya geliyor. Bunun dışında diğer oyuncularla birlikte işbirliği yaparak ittifak kurabilir ya da tek başınıza serbest dolaşım modunda oynayarak önünüze gelen her şeyi harap edebilirsiniz.


Android MMORPG oyunları arasında sevilen bir yapım olan V4 çapraz platform desteğine sahip. Yani hem bilgisayar hem de mobil oyuncuları aynı anda karşılaşıyor. Bu da oyunun popülaritesinde büyük bir etken. Eğer bilgisayarınızdan V4 oynuyorsanız, V4 APK dosyasını hemen indirerek Android telefon ya da tabletinizden de oynamaya başlayabilirsiniz.


Yüksek kaliteli grafiklerle desteklenen V4, sürükleyici ve çarpıcı oyun kurgusu ile oyun severleri bekliyor. Oyuna ait kurulum dosyasını şimdi indirerek savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

v4 ekran görüntüleri v4 ekran görüntüleri v4 ekran görüntüleri v4 ekran görüntüleri v4 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.33.466338

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.10.2022 - 16:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 104 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11153

GÜVENLİKİndireceğiniz v4 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nexon.v4gb

APK imzası: 0749134b1b7a20dc68eb03067c6c35800181e44d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder