Mortal Kombat: Onslaught ikon

Mortal Kombat: Onslaught APK

v1.0.1

Mortal Kombat: Onslaught Açıklama

Mortal Kombat: Onslaught APK oyunuyla ikonik karakterlerin fantastik mücadelesine ortak olun.


Mortal Kombat serisinin aksiyon dolu yeni oyunu Onslaught ile sürükleyici bir hikayeye katılacaksınız. RPG, yani rol yapma tabanlı geliştirilen bu oyunda efsanevi Mortal Kombat karakterleri mücadele için sizi bekliyor. Eğer siz de mücadeleye hazırsanız karakterinizi seçerek dövüşmeye başlayın. Hemen belirtelim, oyundaki her karakterin özel yetenek seviyelerini yükselterek güçlerini artırabilirsiniz. Dövüş, güç ve taktik demektir. Bu nedenle seviyenizi yükselterek güç ve taktiklerinizi geliştirebilirsiniz.


Kombolara ve özel yeteneklere sahip Sub-Zero, Johnny Cage, Jade, Kitana, Jax, Sonya Blade ve daha birçok karakter Onslaught'ta yer alıyor. Earhrealm dünyasını sarsacak güçlerin mücadelesine sahne olan Hikaye Modu'nda kendi karakterinizle birlikte ilerleyin ve gerçek oyunculara karşı dövüşün tadını çıkarın. Oyundaki RPG sistemi kendi ekibinizi kurmanıza da dayanıyor. Savaşçılardan keskin nişancılara kadar farklı yeteneklere sahip karakterlerden bir ekip kurun ve Kutsal Eşyaları ele geçirmek için birlikte mücadele edin.

Mortal Kombat: Onslaught ekran görüntüleri Mortal Kombat: Onslaught ekran görüntüleri Mortal Kombat: Onslaught ekran görüntüleri Mortal Kombat: Onslaught ekran görüntüleri Mortal Kombat: Onslaught ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.1

GeliştiriciWarner Bros. International Enterprises

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 10.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi30.10.2023 - 21:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme28

Dosya boyutu 129 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11541

GÜVENLİKİndireceğiniz Mortal Kombat: Onslaught APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wb.goog.mk.rpg2021

APK imzası: 4bc93a6e7ab93de2114877f839a83ec4608c8308

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder