Black Desert Mobile ikon

Black Desert Mobile APK

v4.4.13

Black Desert Mobile Açıklama

Black Desert Mobile APK, RPG ve MMO tabanlı geliştirilen fantastik bir Android oyunudur.


Yüksek tempolu aksiyon dolu dövüşlere katılacağınız Black Desert Mobile'da 5 farklı karakter sınıfı seçimi yaparak maceraya başlıyorsunuz. Oyundaki her karakter sınıfı kendine özel sofistike yeteneklere sahip. RPG tabanlı geliştirilen bu sınıf yapısında kendi karakterinizi seçtikten sonra işiniz bitmiyor. Karakterinizin yeteneklerinin geliştirilmesi ve görünümünü iyileştirme dahil birçok görev sizi bekliyor.


Bilgisayar ve oyun konsollarından bildiğimiz Black Desert Mobile, Android telefonlarda da yüksek kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor. Özellikle karakterlerin balıkçılık ve benzeri yaşam tarzını da mobilde sunması açısından oyun oldukça geniş bir içeriğe sahip. Siz de Black Desert Mobile APK dosyasını indirip karakterinizi seçerek onunla birlikte mobil yaşamını şekillendirebilirsiniz.


Pearl Abyss ekibinin sunduğu oyun tamamen ücretsiz. Black Desert Mobile APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirerek bu sürükleyici RPG ve aksiyon hikayesine katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Black Desert Mobile ekran görüntüleri Black Desert Mobile ekran görüntüleri Black Desert Mobile ekran görüntüleri Black Desert Mobile ekran görüntüleri Black Desert Mobile ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Black Desert Mobile APK güncel sürümü ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder