Questland: Turn Based RPG Game Online ikon

Questland: Turn Based RPG Game Online APK

v4.0.10

Questland: Turn Based RPG Game Online Açıklama

Questland: Turn Based RPG, dinamik oyun hikayesiyle öne çıkan sürükleyici bir RPG oyunudur.


Sıra tabanlı taktik savaşlarının gerçekleştiği oyunda büyük patron savaşları ve akıcı bir kurgu sizleri bekliyor. Oyun klasik RPG sistemi üzerine kurulmuş, ancak oyun içeriği oldukça geniş. Questland: Turn Based RPG'de her oyuncu gerçek zamanlı zindan mücadelelerine katılıyor, PvP ve PvE modlarında savaşarak düşmanlarına karşı üstün gelmeye çalışıyor.


Questland'i diğer Android RPG oyunlarından ayıran en önemli fark, savaşçı karakterlerinizi tamamen sizin yaratıyor olmanız. Oyuna girdiğinizde ilk olarak sıradan bir hero (savaşçı) karakteri seçimini yapıyorsunuz, ilerleyen bölümlerde ise hem zindan hem de patron savaşlarında kullanacağınız yetenekleri belirliyorsunuz. Savaş sırasında doğru yetenekleri ve stratejileri kullanmak mücadeleyi kazanmanızda size yardımcı olacak.


Temel PvP ve PvE tarzına sahip gerçek zamanlı savaşlardan sonra Questland: Turn Based RPG oyununda tamamlamanız gereken birçok görev var. Her görev seviyenizi belirlemede etkili olurken karakterinizin yeteneklerinizi geliştirmeniz için ihtiyacınız olan ödül puanlarını toplamanızı sağlıyor.


Oyunun grafikleri ve kontrol yapısı oldukça kaliteli. Sıra tabanlı strateji oyunları sevenler için oldukça iyi bir alternatif olan oyunu oynamak için Questland: Turn Based RPG APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Questland: Turn Based RPG APK son sürüm güncellemesinde oyunda yaşanan bağlantı hataları düzeltilmiş.

Questland: Turn Based RPG Game Online ekran görüntüleri Questland: Turn Based RPG Game Online ekran görüntüleri Questland: Turn Based RPG Game Online ekran görüntüleri Questland: Turn Based RPG Game Online ekran görüntüleri Questland: Turn Based RPG Game Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.10

GeliştiriciGamesture sp. z o.o.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.05.2019 - 12:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme16

Dosya boyutu 157 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9609

GÜVENLİKİndireceğiniz Questland: Turn Based RPG Game Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamesture.questland

APK imzası: f90549933916351482eec9eddc70d73d51dbdc7c

Questland: Turn Based RPG Game Online eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Questland: Turn Based RPG Game Online versiyonları:
  • 1. Questland: Turn Based RPG Game Online v2.0.3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder