Questland: Turn Based RPG Game Online ikon

Questland: Turn Based RPG Game Online APK

v2.0.3

Questland: Turn Based RPG, dinamik oyun hikayesiyle öne çıkan sürükleyici bir RPG oyunudur.

 

Sıra tabanlı taktik savaşlarının gerçekleştiği oyunda büyük patron savaşları ve akıcı bir kurgu sizleri bekliyor. Oyun klasik RPG sistemi üzerine kurulmuş, ancak oyun içeriği oldukça geniş. Questland: Turn-Based RPG'de her oyuncu gerçek zamanlı zindan mücadelelerine katılıyor, PvP ve PvE modlarında savaşarak düşmanlarına karşı üstün gelmeye çalışıyor.

 

Questland'i diğer Android RPG oyunlarından ayıran en önemli fark, savaşçı karakterlerinizi tamamen sizin yaratıyor olmanız. Oyuna girdiğinizde ilk olarak sıradan bir hero (savaşçı) karakteri seçimini yapıyorsunuz, ilerleyen bölümlerde ise hem zindan hem de patron savaşlarında kullanacağınız yetenekleri belirliyorsunuz. Savaş sırasında doğru yetenekleri ve stratejileri kullanmak mücadeleyi kazanmanızda size yardımcı olacak.

 

Temel PvP ve PvE tarzına sahip gerçek zamanlı savaşlardan sonra Questland: Turn Based RPG oyununda tamamlamanız gereken birçok görev var. Her görev seviyenizi belirlemede etkili olurken karakterinizin yeteneklerinizi geliştirmeniz için ihtiyacınız olan ödül puanlarını toplamanızı sağlıyor.

 

Oyunun grafikleri ve kontrol yapısı oldukça kaliteli. Sıra tabanlı strateji oyunları sevenler için oldukça iyi bir alternatif olan oyunu oynamak için Questland: Turn Based RPG APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Questland: Turn Based RPG Game Online ekran görüntüleri Questland: Turn Based RPG Game Online ekran görüntüleri Questland: Turn Based RPG Game Online ekran görüntüleri Questland: Turn Based RPG Game Online ekran görüntüleri Questland: Turn Based RPG Game Online ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder