Second Galaxy ikon

Second Galaxy APK

v1.11.13

Second Galaxy Açıklama

Second Galaxy, uzayın derinliklerinde sürükleyici bir hikayeye katılacağınız RPG tabanlı Android oyunudur.


Geniş oyun hikayesine sahip olan Second Galaxy uzay tabanlı Android oyunları arasında en iyilerden birisi. Oyunun başlangıcında yöneteceğiniz bir ırk seçiyorsunuz. Oyunun daha sonraki aşamaları ise ırk seçiminize göre değişiyor; örneğin oyunda her ırkın kendine özel uzay gemileri, sertifika sistemi ve craft sistemi bulunuyor. İlk başta oyun yapısı biraz karmaşık gelse de birkaç saat içinde her şeyi çözüyor ve akıcı bir şekilde oynamaya başlıyorsunuz.


Oyundaki temel amaç her oyuncunun uzaydaki en güçlü galaksiye sahip olması. Bu nedenle oyunda sürekli bir savaş hali oluyor. Sertifikalı uzay komutanlarınızla birlikte keşiflere çıkarak üssünüzü geliştirecek malzemeler toplayabilirsiniz. Ayrıca görev modunu eksiksiz tamamladığınızda hem gücünüz hem de uzaydaki gelişmişliğiniz diğer oyunculara göre daha hızlı ilerlemenizi sağlıyor.


Android Second Galaxy, aslında bilgisayardan bildiğimiz Eve Echoes (Eve Mobile) oyununa çok benzer bir yapıya sahip. Hem RPG yapısı hem oyun kurgusu bakımından şu an için Android uzay tabanlı oyunlar arasında oldukça başarılı bir oyun deneyimi Second Galaxy'de sizi bekliyor. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynamak için Second Galaxy APK dosyasını indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Second Galaxy APK güncel sürümüyle oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Second Galaxy ekran görüntüleri Second Galaxy ekran görüntüleri Second Galaxy ekran görüntüleri Second Galaxy ekran görüntüleri Second Galaxy ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.11.13

GeliştiriciZlongGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi10.10.2019 - 11:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 76.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9903

GÜVENLİKİndireceğiniz Second Galaxy APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zlongame.ov.sg

APK imzası: d07f5cda53863ee30c934c5d7668f1f0e1b50c9e

Second Galaxy eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Second Galaxy versiyonları:
  • 1. Second Galaxy v1.2.4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder