Second Galaxy ikon

Second Galaxy APK

v1.2.4

Second Galaxy, uzayın derinliklerinde sürükleyici bir hikayeye katılacağınız RPG tabanlı Android oyunudur.


Geniş oyun hikayesine sahip olan Second Galaxy uzay tabanlı Android oyunları arasında en iyilerden birisi. Oyunun başlangıcında yöneteceğiniz bir ırk seçiyorsunuz. Oyunun daha sonraki aşamaları ise ırk seçiminize göre değişiyor; örneğin oyunda her ırkın kendine özel uzay gemileri, sertifika sistemi ve craft sistemi bulunuyor. İlk başta oyun yapısı biraz karmaşık gelse de birkaç saat içinde her şeyi çözüyor ve akıcı bir şekilde oynamaya başlıyorsunuz.


Oyundaki temel amaç her oyuncunun uzaydaki en güçlü galaksiye sahip olması. Bu nedenle oyunda sürekli bir savaş hali oluyor. Sertifikalı uzay komutanlarınızla birlikte keşiflere çıkarak üssünüzü geliştirecek malzemeler toplayabilirsiniz. Ayrıca görev modunu eksiksiz tamamladığınızda hem gücünüz hem de uzaydaki gelişmişliğiniz diğer oyunculara göre daha hızlı ilerlemenizi sağlıyor.


Android Second Galaxy, aslında bilgisayardan bildiğimiz Eve Echoes (Eve Mobile) oyununa çok benzer bir yapıya sahip. Hem RPG yapısı hem oyun kurgusu bakımından şu an için Android uzay tabanlı oyunlar arasında oldukça başarılı bir oyun deneyimi Second Galaxy'de sizi bekliyor. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynamak için Second Galaxy APK dosyasını indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Second Galaxy oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Second Galaxy nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Second Galaxy APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Second Galaxy ekran görüntüleri Second Galaxy ekran görüntüleri Second Galaxy ekran görüntüleri Second Galaxy ekran görüntüleri Second Galaxy ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder