Power Rangers: All Stars ikon

Power Rangers: All Stars

v0.0.147

Power Rangers efsanesi, Power Rangers: All Stars oyunuyla artık Android'de. Power Rangers: All Stars APK dosyasını hemen indirerek süper kahramanların mücadelesine ortak olun.

 

Oyun bildiğimiz Power Rangers çizgi filmiyle hemen hemen aynı kurguyla geliyor. Dünyayı kötülükle yönetmek isteyen güçlere karşı Profesör Q'nun geliştirdiği Rangers takımını kontrol ederek oyunda ilerliyorsunuz. Oyundaki en önemli göreviniz kötülüğü yayan büyük patronları bularak PvP savaşlarında onları yok etmek. Başlangıçta kuracağınız Rangers takımını RPG tarzıyla geliştirerek her seviyede daha güçlü olmanız şart, bu sayede büyük patron savaşlarındaki başarınızı arttırabilirsiniz.

 

Bir zamanlar en çok izlenen çizgi filmlerden biri olan Power Rangers hikayesini konu alan bu oyun, NEXON Company tarafından geliştirilmiş. Oyunun kaliteli grafikleri ve başarılı sezgisel kontrolleri NEXON'un tecrübe farkını ortaya koyuyor. Rangers takımının savaşına katılmak için Power Rangers: All Stars APK dosyasını hemen indirin. Oyun tamamen ücretsiz, iyi eğlenceler.

Power Rangers: All Stars ekran görüntüleri Power Rangers: All Stars ekran görüntüleri Power Rangers: All Stars ekran görüntüleri Power Rangers: All Stars ekran görüntüleri Power Rangers: All Stars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Ninja Steel Rangers karakterleri eklenmiş,

Ninja Steel Rangers parçası ödüllü yeni etkinlik eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.147

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi14.11.2018 - 13:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme94

Dosya boyutu 70.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9158

Güvenlik seçicileri
Power Rangers: All Stars eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Power Rangers: All Stars versiyonları:
  • 1. Power Rangers: All Stars v0.0.125

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder