Power Rangers: All Stars ikon

Power Rangers: All Stars APK

v0.0.147

Power Rangers: All Stars Açıklama

Power Rangers efsanesi, Power Rangers: All Stars oyunuyla artık Android'de. Power Rangers: All Stars APK dosyasını hemen indirerek süper kahramanların mücadelesine ortak olun.

 

Oyun bildiğimiz Power Rangers çizgi filmiyle hemen hemen aynı kurguyla geliyor. Dünyayı kötülükle yönetmek isteyen güçlere karşı Profesör Q'nun geliştirdiği Rangers takımını kontrol ederek oyunda ilerliyorsunuz. Oyundaki en önemli göreviniz kötülüğü yayan büyük patronları bularak PvP savaşlarında onları yok etmek. Başlangıçta kuracağınız Rangers takımını RPG tarzıyla geliştirerek her seviyede daha güçlü olmanız şart, bu sayede büyük patron savaşlarındaki başarınızı arttırabilirsiniz.

 

Bir zamanlar en çok izlenen çizgi filmlerden biri olan Power Rangers hikayesini konu alan bu oyun, NEXON Company tarafından geliştirilmiş. Oyunun kaliteli grafikleri ve başarılı sezgisel kontrolleri NEXON'un tecrübe farkını ortaya koyuyor. Rangers takımının savaşına katılmak için Power Rangers: All Stars APK dosyasını hemen indirin. Oyun tamamen ücretsiz, iyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Ninja Steel Rangers karakterleri eklenmiş,

Ninja Steel Rangers parçası ödüllü yeni etkinlik eklenmiş.

Power Rangers: All Stars ekran görüntüleri Power Rangers: All Stars ekran görüntüleri Power Rangers: All Stars ekran görüntüleri Power Rangers: All Stars ekran görüntüleri Power Rangers: All Stars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.147

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi14.11.2018 - 13:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme129

Dosya boyutu 72.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9158

GÜVENLİKİndireceğiniz Power Rangers: All Stars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nexon.pr

APK imzası: 3253e7fc895c28f1c14c106d3cbaab943e0236cd

Power Rangers: All Stars eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Power Rangers: All Stars versiyonları:
  • 1. Power Rangers: All Stars v0.0.125

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder