Alliance: Heroes of the Spire ikon

Alliance: Heroes of the Spire

v68826

Alliance: Heroes of the Spire kendi süper kahraman takımınızı kurarak gerçek oyunculara karşı savaşacağınız başarılı bir RPG oyunudur.

 

Toplamda 400'den fazla savaşçı karakterle geniş güçleri oyuncularla buluşturan Alliance'da karakterleri toplayarak kendi takım koleksiyonunuzu kurarak başlıyorsunuz. Oyundaki amacınız bölgenizi savunmak ve gerekirse yeni bölgelere akınlar düzenleyerek ele geçirmek. Savunma ve saldırı savaşlarında kazanacağınız ödüller kilitli karakter yeteneklerini açmanızı ve takımınızı daha da güçlendirmenizi sağlıyor.

 

Oyunda savaşlara tek başınıza veya bir ittifaka dahil olarak katılabilirsiniz. Arena ve Conquer (fetih) modlarında üst seviye karakterlerinizle savaşırken stratejinizi her zaman gücü ele geçirmek üzerine kurmanız şart. Böylece düşmanlara karşı hep bir adım önde olabilirsiniz.

 

Alliance: Heroes of the Spire'in grafik kalitesi gayet başarılı ve savaşçıların yetenek kombinasyonları oldukça sezgisel tasarlanmış. Android RPG (rol yapma) oyunları arasında öne çıkan oyunu oynamak için Alliance: Heroes of the Spire APK dosyasını hemen indirin ve kurun. İyi eğlenceler.

Alliance: Heroes of the Spire ekran görüntüleri Alliance: Heroes of the Spire ekran görüntüleri Alliance: Heroes of the Spire ekran görüntüleri Alliance: Heroes of the Spire ekran görüntüleri Alliance: Heroes of the Spire ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv68826

GeliştiriciRumble

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi23.11.2018 - 12:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme16

Dosya boyutu 50.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9184

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder