AFK Arena ikon

AFK Arena

v1.15.08

AFK Arena oyunu ile destansı savaşlara katılın.

 

Fantastik RPG kurgusuna sahip olan AFK Arena, Kelt mitolojisi üzerine kurulmuş bir hikayeyle karşımıza geliyor. Oyunda, her biri kendine özgü yetenek ve tarza sahip kahramanlar bulunuyor. Bu kahramanlar arasından seçim yaparak kendi takımınızı kuruyor ve destansı savaşlarda boy göstermeye başlıyorsunuz.

 

AFK Arena temel olarak kart üzerinen yürütülen savaşlara ev sahipliği yapıyor. Bir başka ifadeyle, oyundaki stratejiler ve karakter hamleleri sahip olduğunuz kartlarla yönetiliyor. Fantastik Kelt mitolojisini ne kadar keşfederseniz elinizdeki kart sayısını artırma imkanınız oluyor. Bununla birlikte tabii ki savaşlarda göstereceğiniz başarı da strateji kartlarınızda etkili oluyor.

 

Oyunda Esperia ve Zamanın Tepeleri gibi birçok fantastik dünya modeli bulunuyor. Her konumda farklı bir savaş hikayesi ve ödüller bulunduğu için oyunu oynamak oldukça keyifli. Özellikle AFK Arena oynayan diğer oyuncularla birlikte katılacağınız 'Efsaneler Şampiyonası' modunda kesintisiz strateji savaşları sizi adeta oyuna bağlıyor.

 

Android RPG oyunları arasında hem grafik kalitesi hem de fantastik oyun kurgusuyla dikkat çeken AFK Arena tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Oyunu oynamak için kurulum dosyası olan AFK Arena APK indirerek kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

AFK Arena ekran görüntüleri AFK Arena ekran görüntüleri AFK Arena ekran görüntüleri AFK Arena ekran görüntüleri AFK Arena ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.15.08

GeliştiriciLilith Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.04.2019 - 14:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme24

Dosya boyutu 100 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9541

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder