Dynasty Warriors: Unleashed ikon

Dynasty Warriors: Unleashed APK

v1.0.6.7

Dynasty Warriors: Unleashed Açıklama

Gerçek zamanlı ve internet üzerinden oynanan Dynasty Warriors: Unleashed oyunuyla tarihi savaşları adeta yeniden şekillendiriyorsunuz.

 

MMORPG türünde geliştirilen oyunda kendi karakterlerinizi geliştirip düşmanları yok etmek için gerçek zamanlı savaşlara katılıyorsunuz. Çıkacağınız savaşlarda kullanabileceğiniz kendine has özel yeteneklere sahip 50 tane subay karakteri bulunuyor. Dynasty Warriors: Unleashed oyununu benzerlerinden farklı kılan da bu subayların yeteneklerinde gizli. Japonya'nın efsane oyun karakteri Musou'nun özel yeteneklerini bu 50 karaktere de uygulayabiliyorsunuz. Karakterlerinize uygulayacağınız yeteneklere bağlı olarak oyun modlarının kilidi açılıyor ve her modda farklı bir savaşa katılıyorsunuz. Bu oyun modları arasında aksiyonuyla öne çıkanlar var tabii ki. Çarpışma, Bölüm Sonu Savaşı, Akın ve Fetih gibi her biri farklı oyun hikayesine sahip modlar ilk sayabileceklerimiz arasında yer alıyor.

 

Gerçekçi bir tarih üzerine kurgulanan Dynasty Warriors: Unleashed oyununda Changban Köprüsü ve Guandu Savaşı gibi tarihte yaşanmış gerçek savaşlar oyundaki bölümlerde yer alıyor. Buna ek olarak yüksek çözünürlüğe sahip konsol kalitesindeki grafik ve animasyonlarıyla birlikte oyundaki gerçeklik oldukça yüksek tutulmuş. Oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek kendi subaylarınızı toplayıp yetiştirebilir ve savaşlara katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dynasty Warriors: Unleashed ekran görüntüleri Dynasty Warriors: Unleashed ekran görüntüleri Dynasty Warriors: Unleashed ekran görüntüleri Dynasty Warriors: Unleashed ekran görüntüleri Dynasty Warriors: Unleashed ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.6.7

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi13.07.2017 - 14:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme112

Dosya boyutu 96.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7677

GÜVENLİKİndireceğiniz Dynasty Warriors: Unleashed APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nexon.dynastywarriors

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder