Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Dynasty Warriors: Unleashed

Dynasty Warriors: Unleashed

v1.0.6.7
reklamlar
Dynasty Warriors: Unleashed
Dynasty Warriors: Unleashed ekran görüntüleri Dynasty Warriors: Unleashed ekran görüntüleri Dynasty Warriors: Unleashed ekran görüntüleri Dynasty Warriors: Unleashed ekran görüntüleri Dynasty Warriors: Unleashed ekran görüntüleri Dynasty Warriors: Unleashed tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Dynasty Warriors: Unleashed Açıklama

Gerçek zamanlı ve internet üzerinden oynanan Dynasty Warriors: Unleashed oyunuyla tarihi savaşları adeta yeniden şekillendiriyorsunuz.

 

MMORPG türünde geliştirilen oyunda kendi karakterlerinizi geliştirip düşmanları yok etmek için gerçek zamanlı savaşlara katılıyorsunuz. Çıkacağınız savaşlarda kullanabileceğiniz kendine has özel yeteneklere sahip 50 tane subay karakteri bulunuyor. Dynasty Warriors: Unleashed oyununu benzerlerinden farklı kılan da bu subayların yeteneklerinde gizli. Japonya'nın efsane oyun karakteri Musou'nun özel yeteneklerini bu 50 karaktere de uygulayabiliyorsunuz. Karakterlerinize uygulayacağınız yeteneklere bağlı olarak oyun modlarının kilidi açılıyor ve her modda farklı bir savaşa katılıyorsunuz. Bu oyun modları arasında aksiyonuyla öne çıkanlar var tabii ki. Çarpışma, Bölüm Sonu Savaşı, Akın ve Fetih gibi her biri farklı oyun hikayesine sahip modlar ilk sayabileceklerimiz arasında yer alıyor.

 

Gerçekçi bir tarih üzerine kurgulanan Dynasty Warriors: Unleashed oyununda Changban Köprüsü ve Guandu Savaşı gibi tarihte yaşanmış gerçek savaşlar oyundaki bölümlerde yer alıyor. Buna ek olarak yüksek çözünürlüğe sahip konsol kalitesindeki grafik ve animasyonlarıyla birlikte oyundaki gerçeklik oldukça yüksek tutulmuş. Oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek kendi subaylarınızı toplayıp yetiştirebilir ve savaşlara katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

reklamlar

Dynasty Warriors: Unleashed Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: