Alaaddin: Lamba Muhafızları ikon

Alaaddin: Lamba Muhafızları APK

v1.0.5

Alaaddin: Lamba Muhafızları Açıklama

Alaaddin: Lamba Muhafızları, RPG tabanlı geliştirilen gerçek zamanlı bir savaş ve strateji oyunudur.


9 kabile ve 8 farklı karakterden birisini seçerek oynayacağınız Alaaddin: Lamba Muhafızları'nda kahramanların hayatını onların gözünden yaşıyor ve kendi kabilenizi korumak için gerçek zamanlı savaşlara katılıyorsunuz. Alaaddin hikayesine dayanan oyunun en etkileyici yanı başlangıçta seçeceğiniz karakterin tüm detaylarını sizin belirliyor olmanız. Bu nedenle sadece yetenekler değil, onun aile ilişkileri bile sizin göreviniz oluyor.


Alaaddin: Lamba Muhafızları mistik bir tarihi hikayeye dayanıyor. Ortaçağ modellemesine sahip oyun haritasında bulmanız ve keşfetmeniz gereken birçok bölge var. Üstelik farklı bölgelerde PVP, PVE, MMORPG ve Co-OP görevleri yer alıyor. Bu sayede hem oyun yeteneklerinizi hem de savaş karakterinizi birçok farklı görev modunda gösterebiliyorsunuz.


IGG.COM stüdyosunun geliştirdiği Alaaddin: Lamba Muhafızları RPG ve savaş oyunlarını sevenler için oldukça ideal bir yapım. Alaaddin: Lamba Muhafızları APK dosyasını ücretsiz indirerek bu sürükleyici hikayede gerçek oyunculara karşı savaşmaya başlayabilirsiniz.

Alaaddin: Lamba Muhafızları ekran görüntüleri Alaaddin: Lamba Muhafızları ekran görüntüleri Alaaddin: Lamba Muhafızları ekran görüntüleri Alaaddin: Lamba Muhafızları ekran görüntüleri Alaaddin: Lamba Muhafızları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.5

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi15.10.2019 - 12:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme13

Dosya boyutu 1.23 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9907

GÜVENLİKİndireceğiniz Alaaddin: Lamba Muhafızları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.igg.android.aladdinlampguardians

APK imzası: 35e7ab3c5b5a833d3c351ea0e61824e48a9f62bc

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Alaaddin: Lamba Muhafızları oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Alaaddin: Lamba Muhafızları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Alaaddin: Lamba Muhafızları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder