Dark Sword 2 ikon

Dark Sword 2 APK

v1.0.2

Dark Sword 2 ile insanların karanlık güçlere karşı verdiği savaşa katılın.


Bilim kurgu tarzına sahip yapısı ile dikkat çeken oyunda insan ırkını kurtarmak için efsanevi bir savaşa katılıyorsunuz. Azi Dahaka'nın kontrolünde olan bir bölgede yapılan savaşlarda Fatima ile birlikte mücadele edecek, devasa baş düşmanlara karşı görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Dark Sword 2'de sizin kontrolünüzde olan birçok sayborg Fatima karakterleri yer alıyor. Bunları kullanarak savaştaki stratejinize göre mücadele etmeniz gerekiyor. Bunun yanında, düşman olan sayborg canavarlarına karşı Fatimaları güçlendirmeniz ve yeni stratejiler geliştirmeniz şart.


Yapay zeka desteklenenen karakterlerin hepsi farklı yeteneklere sahip ve RPG sistemi sayesinde tüm gelişme kontrolü sizde oluyor. co-op görev modu ve 3 kişilik savaş takımı ile katılacağınız oyun tamamen ücretsiz. Dark Sword 2 APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayın. Konsol kalitesinde grafikleri ve sürükleyici bilim kurgu yapısı ile Dark Sword 2 kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

Dark Sword 2 ekran görüntüleri Dark Sword 2 ekran görüntüleri Dark Sword 2 ekran görüntüleri Dark Sword 2 ekran görüntüleri Dark Sword 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder