Çocuk doktoru: diş hekimi ikon

Çocuk doktoru: diş hekimi APK

v1.1.6

Çocuk doktoru: diş hekimi, diş doktoru olarak görev yaptığınız eğlenceli bir Android oyunudur.


Eğlence dolu oyun kurgusuyla öne çıkan Çocuk Doktoru'nda diş hekimliği yapıyor ve sevimli hayvanların sorunlu, hasta olmuş dişlerini iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Görev yaptığınız hastanede birçok türden hayvan bulunuyor, hepsinin sorunlarıyla da ilgilenmeniz ve iyileştirmeye çalışmanız gerekiyor. Oyundaki karakterimiz aslında bir veteriner doktor. Bu nedenle hayvanların dilinden iyi anlıyor. Siz de sağlık oyunlarına meraklıysanız Çocuk doktoru: diş hekimi oyunu sizin için gayet ideal bir oyun.


Android çocuk oyunları arasında oldukça popüler olan Çocuk Doktoru Diş Hekimi hem grafikleri hem de eğlenceli oyun hikayesi ile denemeniz gereken bir yapım. Bir diş hastanesinde olması gereken tüm diş tedavi araçları, röntgen cihazı ve ameliyathane gibi tüm detaylar oyunda bulunuyor. Bu da eksiksiz bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Çocuk doktoru: diş hekimi APK dosyasını ücretsiz indirerek bu eğlenceli oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Çocuk doktoru: diş hekimi ekran görüntüleri Çocuk doktoru: diş hekimi ekran görüntüleri Çocuk doktoru: diş hekimi ekran görüntüleri Çocuk doktoru: diş hekimi ekran görüntüleri Çocuk doktoru: diş hekimi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder