Shelter War: Zombie Games ikon

Shelter War: Zombie Games APK

v1.11098.4

Rol yapma tabanlı geliştirilen Shelter War: Zombie Games heyecan dolu bir hayatta kalma oyunudur.


Stratejinin ön plana çıktığı Shelter War'da kıyamet sonrasının yer altı sığınaklarında aksiyon ve heyecan dolu bir maceraya katılıyorsunuz. Bu macera kıyamet sonrasında zombilere karşı savaşı konu alıyor. Kıyametten sonra hayatta kalmayı başaran insanların karşılaştığı en büyük tehlike zombiler. Sığınaklarda yaşamaya çalışan insanları zombilerden korumak için Şef göreviyle savaşmaya başlıyorsunuz. Size düşen en büyük görev insanları zombi virüsünden korumak ve onlara sağlıklı bir ortam inşa etmek.


Amerika'nın Çorak Topraklar isimli bölgesinde geçen oyunda sürükleyici bir hikaye oyun severleri bekliyor. Bu oyun bildiğimiz sığınak inşa etme oyunlarından çok daha geniş bir kurguya sahip. Eşsiz oyun mekanizması ve harika grafikleri sayesinde bu kurguyu akıcı bir şekilde yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan Shelter War APK dosyasını hemen indirerek bu fantastik zombi savaşında mücadeleye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Shelter War: Zombie Games nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Shelter War: Zombie Games APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Shelter War: Zombie Games ekran görüntüleri Shelter War: Zombie Games ekran görüntüleri Shelter War: Zombie Games ekran görüntüleri Shelter War: Zombie Games ekran görüntüleri Shelter War: Zombie Games ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder