Shelter War: Zombie Games ikon

Shelter War: Zombie Games APK

v1.11098.4

Shelter War: Zombie Games Açıklama

Rol yapma tabanlı geliştirilen Shelter War: Zombie Games heyecan dolu bir hayatta kalma oyunudur.


Stratejinin ön plana çıktığı Shelter War'da kıyamet sonrasının yer altı sığınaklarında aksiyon ve heyecan dolu bir maceraya katılıyorsunuz. Bu macera kıyamet sonrasında zombilere karşı savaşı konu alıyor. Kıyametten sonra hayatta kalmayı başaran insanların karşılaştığı en büyük tehlike zombiler. Sığınaklarda yaşamaya çalışan insanları zombilerden korumak için Şef göreviyle savaşmaya başlıyorsunuz. Size düşen en büyük görev insanları zombi virüsünden korumak ve onlara sağlıklı bir ortam inşa etmek.


Amerika'nın Çorak Topraklar isimli bölgesinde geçen oyunda sürükleyici bir hikaye oyun severleri bekliyor. Bu oyun bildiğimiz sığınak inşa etme oyunlarından çok daha geniş bir kurguya sahip. Eşsiz oyun mekanizması ve harika grafikleri sayesinde bu kurguyu akıcı bir şekilde yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan Shelter War APK dosyasını hemen indirerek bu fantastik zombi savaşında mücadeleye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Shelter War: Zombie Games ekran görüntüleri Shelter War: Zombie Games ekran görüntüleri Shelter War: Zombie Games ekran görüntüleri Shelter War: Zombie Games ekran görüntüleri Shelter War: Zombie Games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.11098.4

GeliştiriciRoyal Ark

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.02.2022 - 21:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 138 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11004

GÜVENLİKİndireceğiniz Shelter War: Zombie Games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: zombie.survival.last.city.shelter

APK imzası: 627a41d787c938c52160fb33475c28f13a49e7e2

Shelter War: Zombie Games nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Shelter War: Zombie Games APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder