Adım Sayar - Pedometre ve Kalori Sayacı ikon

Adım Sayar - Pedometre ve Kalori Sayacı APK

v1.2.3

Adım Sayar - Pedometre ve Kalori Sayacı uygulaması ile attığınız adımların toplam sayısını öğrenin.


Akıllı telefonlar oyun ve medya olduğu kadar sağlık açısından da oldukça kullanışlı görevlere sahip. Android sağlık uygulamaları arasında yer alan Adım Sayar da sağlığınız için adımlarınızı sayıyor ve tükettiğiniz kaloriyi hesaplıyor. Özellikle günlük olarak yürüyüş yapan insanlar için pedometre takibi yapmak, yani adım sayısını doğru hesaplamak çok önemli. Adım Sayar uygulaması tam olarak bu görevi yapıyor.


Uygulama temel olarak akıllı telefonlardaki sensörleri kullanarak adım takibini yapıyor. Benzer uygulamalar arasında GPS üzerinden adım sayanlar da var ancak GPS kullanımı çok olduğunda şarj ömrü kısa oluyor. Adım Sayar uygulaması GPS kullanmadığı için adım hesabını uzun ömürlü şarjla birlikte gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Adım Sayar - Pedometre ve Kalori Sayacı uygulamasını kullanmak tamamen ücretsiz ve güvenli. Uygulamayı kullanmak için Adım Sayar - Pedometre ve Kalori Sayacı APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Adım Sayar - Pedometre ve Kalori Sayacı ekran görüntüleri Adım Sayar - Pedometre ve Kalori Sayacı ekran görüntüleri Adım Sayar - Pedometre ve Kalori Sayacı ekran görüntüleri Adım Sayar - Pedometre ve Kalori Sayacı ekran görüntüleri Adım Sayar - Pedometre ve Kalori Sayacı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder