AdımPara Adım At Kazan ikon

AdımPara Adım At Kazan APK

v1.10

AdımPara Adım At Kazan Açıklama

AdımPara, yürüyerek para kazanmanızı sağlayan bir kazanç uygulamasıdır.


Akıllı telefon veya akıllı saat ile çalışan bu uygulamada adım attıkça üyeliğinize para ödülü tanımlanıyor. Uygulamanın attığınız adımları görmesi için telefon veya saatinizde adım sayar özelliğinin olması şart. Eğer bu özellik cihazınızda varsa uygulamayı yükledikten sonra attığınız her adım için para ödülü kazanıyorsunuz.


AdımPara ile kazanacağınız para ödülünü uygulama içerisinden alış veriş yaparak harcamanız gerektiğini belirtelim. Yani uygulama size nakit para vermiyor. Genel olarak AdımPara uygulamasının çalışma mantığı çok basit. Uygulamaya ait APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra uygulama hemen adımlarınızı saymaya başlıyor ve belli bir limite ulaştığınızda kazandığınız ödülü görebiliyorsunuz. Yukarıda da dediğimiz gibi bu parayı istediğiniz zaman alış veriş yaparak harcayabilirsiniz.


Uygulamayı ister tek başınıza yürüyerek isterseniz de arkadaşlarınızla yürüyüş programı belirleyerek kullanabilirsiniz. Her şartta uygulama sizin adımlarınızı hesaplıyor ve ona göre ödülünüz belli oluyor. AdımPara APK dosyasını indirerek uygulamayı yükleyebilir ve adım attıkça para kazanmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

AdımPara Adım At Kazan ekran görüntüleri AdımPara Adım At Kazan ekran görüntüleri AdımPara Adım At Kazan ekran görüntüleri AdımPara Adım At Kazan ekran görüntüleri AdımPara Adım At Kazan ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.10

GeliştiriciAdımPara

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi14.04.2022 - 20:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme117

Dosya boyutu 9.40 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11032

GÜVENLİKİndireceğiniz AdımPara Adım At Kazan APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.omicron.adimpara

APK imzası: 05b911326d2a77b5fc5b58c36932acd58e959a55

AdımPara Adım At Kazan nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AdımPara Adım At Kazan APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder