Samsung Health ikon

Samsung Health APK

v6.23.0.047

Samsung Health Açıklama

Samsung Health, Android telefonunuzdan temel sağlık bilgilerinizi takip edebildiğiniz Samsung'un resmi olarak geliştirdiği sağlık uygulamasıdır.,


Uygulama içerisinde adım sayacı, kalp hızı, stres ölçümü ve su tüketimi gibi temel sağlık verileri geliyor. Tabii başlangıçta bu alanlar sıfır. Ölç düğmesine basarak her bir kriter için ölçme işlemini başlatabilirsiniz. Ölçüm işleminin sensörler üzerinden yapıldığını belirtelim. Ölç düğmesine bastığınızda kameranın yanındaki sensöre parmağınızı koyarak ölçme işlemini yapabilirsiniz.


Samsung Health üzerinde kafein, kilo, uyku, kan şekeri ve tansiyon gibi değerleri de takip edebilirsiniz. Akıllı telefonlar bu değerleri ölçemiyor ama doktorunuzdan alacağınız verileri uygulamaya girerek düzenli olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca hatırlatıcı ve program takibi gibi özellikler üzerinden uyku düzenini ve diyet programınızı uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Samsung Health'in sunduğu bu özellikler aslında pek çok uygulamada bulunmuyor, bu yüzden uygulamanın komple bir sağlık uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.


Uygulamanın arabirimi sade tasarlandığı için hem anlaşılır hem de kolay kullanılır durumda. Sağlık bilgilerinizi Android telefonunuzdan takip etmek için Samsung Health APK dosyasını indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama Samsung tarafından resmi olarak geliştirildiği için tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Son güncellemede neler var?

Samsung Health APK son sürüm güncellemesiyle uygulamada yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Samsung Health ekran görüntüleri Samsung Health ekran görüntüleri Samsung Health ekran görüntüleri Samsung Health ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.23.0.047

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi07.05.2018 - 20:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme867

Dosya boyutu 101 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8712

GÜVENLİKİndireceğiniz Samsung Health APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sec.android.app.shealth

APK imzası: 9741a0f330dc2e8619b76a2597f308c37dbe30a2

Samsung Health eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Samsung Health versiyonları:
  • 1. Samsung Health v6.19.0.043
  • 2. Samsung Health v6.9.1.017
  • 3. Samsung Health v5.16.1.003

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder