Samsung Health ikon

Samsung Health APK

v6.9.1.017

Samsung Health, Android telefonunuzdan temel sağlık bilgilerinizi takip edebildiğiniz Samsung'un resmi olarak geliştirdiği sağlık uygulamasıdır.,


Uygulama içerisinde adım sayacı, kalp hızı, stres ölçümü ve su tüketimi gibi temel sağlık verileri geliyor. Tabii başlangıçta bu alanlar sıfır. Ölç düğmesine basarak her bir kriter için ölçme işlemini başlatabilirsiniz. Ölçüm işleminin sensörler üzerinden yapıldığını belirtelim. Ölç düğmesine bastığınızda kameranın yanındaki sensöre parmağınızı koyarak ölçme işlemini yapabilirsiniz.


Samsung Health üzerinde kafein, kilo, uyku, kan şekeri ve tansiyon gibi değerleri de takip edebilirsiniz. Akıllı telefonlar bu değerleri ölçemiyor ama doktorunuzdan alacağınız verileri uygulamaya girerek düzenli olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca hatırlatıcı ve program takibi gibi özellikler üzerinden uyku düzenini ve diyet programınızı uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Samsung Health'in sunduğu bu özellikler aslında pek çok uygulamada bulunmuyor, bu yüzden uygulamanın komple bir sağlık uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.


Uygulamanın arabirimi sade tasarlandığı için hem anlaşılır hem de kolay kullanılır durumda. Sağlık bilgilerinizi Android telefonunuzdan takip etmek için Samsung Health APK dosyasını indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama Samsung tarafından resmi olarak geliştirildiği için tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Samsung Health ekran görüntüleri Samsung Health ekran görüntüleri Samsung Health ekran görüntüleri Samsung Health ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Samsung Health APK son sürüm güncellemesiyle önemli hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder