Samsung Health ikon

Samsung Health

v5.16.1.003

Samsung Health, Android telefonunuzdan temel sağlık bilgilerinizi takip edebildiğiniz Samsung'un resmi olarak geliştirdiği sağlık uygulamasıdır.,

 

Uygulama içerisinde adım sayacı, kalp hızı, stres ölçümü ve su tüketimi gibi temel sağlık verileri geliyor. Tabii başlangıçta bu alanlar sıfır. Ölç düğmesine basarak her bir kriter için ölçme işlemini başlatabilirsiniz. Ölçüm işleminin sensörler üzerinden yapıldığını belirtelim. Ölç düğmesine bastığınızda kameranın yanındaki sensöre parmağınızı koyarak ölçme işlemini yapabilirsiniz.

 

Samsung Health üzerinde kafein, kilo, uyku, kan şekeri ve tansiyon gibi değerleri de takip edebilirsiniz. Akıllı telefonlar bu değerleri ölçemiyor ama doktorunuzdan alacağınız verileri uygulamaya girerek düzenli olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca hatırlatıcı ve program takibi gibi özellikler üzerinden uyku düzenini ve diyet programınızı uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Samsung Health'in sunduğu bu özellikler aslında pek çok uygulamada bulunmuyor, bu yüzden uygulamanın komple bir sağlık uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

 

Uygulamanın arabirimi sade tasarlandığı için hem anlaşılır hem de kolay kullanılır durumda. Sağlık bilgilerinizi Android telefonunuzdan takip etmek için Samsung Health APK dosyasını indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama Samsung tarafından resmi olarak geliştirildiği için tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Samsung Health ekran görüntüleri Samsung Health ekran görüntüleri Samsung Health ekran görüntüleri Samsung Health ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.16.1.003

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.05.2018 - 20:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme624

Dosya boyutu 65.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8712

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder