30 Günde Baklava Karın Kası ikon

30 Günde Baklava Karın Kası APK

v1.0.29

30 Günde Baklava Karın Kası kendi başınıza karın kası üzerine fitness yapmanızı sağlayan başarılı bir uygulama.


Android fitness uygulamaları kategorisinde oldukça popüler olan uygulama içerisinde karın kasınızı geliştirmenizi sağlayan bir egzersiz planı bulunuyor. 30 günlük bir periyota bölünmüş bu plan göbek yağlarını eritmeniz ve baklava karın kası yapabilmeniz için kurgulanmış. Bu plana her gün uymanız, yani egzersiz programını eksiksiz tamamlamanız gerekiyor. Aksi halde istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz.


30 Günde Baklava Karın Kası uygulaması özellikle fitnessa para vermek istemeyen kullanıcılar için geliştirilmiş. İçerisinde yer alan egzersiz türlerinin hepsi bilimsel olarak kanıtlanmış olan yöntemler olduğu için başarı oranı yüksek diyebiliriz. Tabii vücut yapınızın ve kilonuzun da önemi var. 30 Günde Baklava Karın Kası APK dosyasını ücretsiz indirerek kullanabilirsiniz.

30 Günde Baklava Karın Kası ekran görüntüleri 30 Günde Baklava Karın Kası ekran görüntüleri 30 Günde Baklava Karın Kası ekran görüntüleri 30 Günde Baklava Karın Kası ekran görüntüleri 30 Günde Baklava Karın Kası ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

30 Günde Baklava Karın Kası APK son sürüm ile uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder