Fitness & Vücut Geliştirme ikon

Fitness & Vücut Geliştirme

v2.3.2

Fitness & Vücut Geliştirme, Android telefonunuzdan vücut geliştirme ile ilgili egzersizleri takip edebileceğiniz başarılı bir uygulama.

 

Günlük bazda düzenlenmiş antrenmanları takip ederek vücudunuzu geliştirmenizi sağlayan uygulama ile aynı zamanda fit bir görünüm için de rehber bulunuyor. Uygulamanın önemli olan özelliği, hareketlerin hangi bölgeyi çalıştırdığını ve geliştirdiği yönünde detaylı bilgiler içermesi. Bu sayede isterseniz tek bir bölgeye yönelik çalışmalar yapabiliyorsunuz.

 

Fitness ve vücut geliştirme sektöründe faaliyet gösteren uzmanlar tarafından oluşturulan uygulama içeriği gayet güvenilir ve sağlıklı komutlar sunuyor. Fitness & Vücut Geliştirme APK dosyasını ücretsiz indirerek telefonunuzdan vücut geliştirmenin püf noktalarını ve gerekli antrenman bilgilerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Fitness & Vücut Geliştirme ekran görüntüleri Fitness & Vücut Geliştirme ekran görüntüleri Fitness & Vücut Geliştirme ekran görüntüleri Fitness & Vücut Geliştirme ekran görüntüleri Fitness & Vücut Geliştirme ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.2

GeliştiriciVGFIT LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi13.05.2018 - 15:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme431

Dosya boyutu 57.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8729

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder