Fitness & Vücut Geliştirme ikon

Fitness & Vücut Geliştirme APK

v2.6.5

Fitness & Vücut Geliştirme, Android telefonunuzdan vücut geliştirme ile ilgili egzersizleri takip edebileceğiniz başarılı bir uygulama.


Günlük bazda düzenlenmiş antrenmanları takip ederek vücudunuzu geliştirmenizi sağlayan uygulama ile aynı zamanda fit bir görünüm için de rehber bulunuyor. Uygulamanın önemli olan özelliği, hareketlerin hangi bölgeyi çalıştırdığını ve geliştirdiği yönünde detaylı bilgiler içermesi. Bu sayede isterseniz tek bir bölgeye yönelik çalışmalar yapabiliyorsunuz.


Fitness ve vücut geliştirme sektöründe faaliyet gösteren uzmanlar tarafından oluşturulan uygulama içeriği gayet güvenilir ve sağlıklı komutlar sunuyor. Fitness & Vücut Geliştirme APK dosyasını ücretsiz indirerek telefonunuzdan vücut geliştirmenin püf noktalarını ve gerekli antrenman bilgilerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Fitness & Vücut Geliştirme ekran görüntüleri Fitness & Vücut Geliştirme ekran görüntüleri Fitness & Vücut Geliştirme ekran görüntüleri Fitness & Vücut Geliştirme ekran görüntüleri Fitness & Vücut Geliştirme ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Fitness & Vücut Geliştirme APK son sürüm güncellemesiyle 2 yeni antrenman modu eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder