Hayat Eve Sığar ikon

Hayat Eve Sığar APK

v2.3.8

Hayat Eve Sığar Açıklama

Hayat Eve Sığar Android uygulaması, Sağlık Bakanlığı tarafından resmi olarak geliştirilen Covid-19 konusunda bilgiler içeren bir uygulamadır.


Bildiğiniz gibi korona virüs sürecinde sloganımız Hayat Eve Sığar olmuştu. Sağlık Bakanlığı aynı isimle bir bilgilendirme uygulaması geliştirmiş ve vatandaşların kullanımına sunmuş durumda.


Uygulamanın içerisinde neler var? Öncelikle tabii ki Covid-19 hakkında temel bilgiler var. Bunun yanında, sokağa çıkmanın en aza indiği bir dönem olduğu için, yiyecek ve sağlık konusunda hizmet veren yerleri gösteren bir harita bulunuyor. Eğer, acil sokağa çıkmanız gerekiyorsa; Hayat Eve Sığar uygulamasının içindeki haritadan gitmeniz gereken yerin en yakın noktasını görerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.


Bunların yanında, uygulamanın sahip olduğu iki önemli özellik daha var. Covid-19 belirti testi ve HES kodu. Eğer belirtilerden birisine sahipseniz uygulamanın içerisindeki bilgi testini açarak durumunuz hakkında hem Bakanlığı bilgilendirebilir hem de yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. HES kodu ise pandemi açısından riskli bölgeleri görmenizi ve buralarda temasta bulunduysanız bilgilendirilmenizi sağlar. Özellikle bulaşı yayma konusunda HES kodu olmazsa olmaz. Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu alma ve HES kodu sorgulama işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.


T.C. Sağlık Bakanlığı'nın resmen geliştirdiği uygulama tamamen ücretsiz. Hayat Eve Sığar APK dosyasını indirdikten sonra telefon numaranızı doğrulayarak uygulamayı kullanabilirsiniz. Yaşadığımız virüs sürecinde olabildiğince korunmak için evde kalmanız gerektiğini unutmayın. Acil değilse, sokağa çıkmayın.

Son güncellemede neler var?

Hayat Eve Sığar Android uygulaması son sürüm güncellemesinde vatandaşların gizliliğine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Hayat Eve Sığar ekran görüntüleri Hayat Eve Sığar ekran görüntüleri Hayat Eve Sığar ekran görüntüleri Hayat Eve Sığar ekran görüntüleri Hayat Eve Sığar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.8

GeliştiriciT.C. Sağlık Bakanlığı

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi14.04.2020 - 13:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme9426

Dosya boyutu 40.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10344

GÜVENLİKİndireceğiniz Hayat Eve Sığar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: tr.gov.saglik.hayatevesigar

APK imzası: d9db9bc84ac97e20faee8e536e970008a385544d

Hayat Eve Sığar eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hayat Eve Sığar versiyonları:
  • 1. Hayat Eve Sığar v2.2.8
  • 2. Hayat Eve Sığar v2.2.0
  • 3. Hayat Eve Sığar v2.1.1
  • 4. Hayat Eve Sığar v2.0.7

Hayat Eve Sığar nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hayat Eve Sığar APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

12 kullanıcı oyuna göre

Hayat Eve Sığar için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Hayat Eve Sığar v2.3.8 için
Orijinal boyutu 18 MB, acaba bu sitedeki boyutu neşen 39 MB ???
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Hayat Eve Sığar v2.3.8 için
Orijinal boyutu DATA dosyalarını indirdikten sonra 39 MB olarak gelmektedir. Bu dosya orijinal tüm data dosyalarını içerdiği için 39 MB boyutundadır.