Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ikon

Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı APK

v6.19.0

Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı Açıklama

Sağlık ve fitness uygulaması Nike Training Club ile her zaman her yerde antrenman yapabilirsiniz.


Vücut yapısına ve sağlığına önem veren kullanıcılara yönelik geliştirilen NTC, günlük bazda antrenman programları sayesinde vücudunuzu fit bir duruma getirmenizi sağlıyor. Uygulamada yer alan antrenman programları Nike'a bağlı uzmanlar ve Michael B. Jordan gibi ünlü sporcular tarafından hazırlanmış. Antrenmanlar basketboldan vücut hareketlerine kadar oldukça geniş bir programa sahip ve 15-45 dakikalık süreler halinde düzenlenmiş. Spora yeni başlayanlar için giriş seviye antrenmanlar olması da oldukça iyi düşünülmüş.


Nike Training Club ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Nike Training Club APK dosyasını indirerek istediğiniz yerde telefonunuzu kullanarak fitness ve antrenman çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Nike Training Club APK yeni sürümü ile antrenman sayısı artırılmış.

Yorumlar

Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı v6.9.1 için
Android 7.0 üzeri olmama rağmen paket ayrıştırmada sorun var hatası veriyor