Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ikon

Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı

v5.13.0

Sağlık ve fitness uygulaması Nike Training Club ile her zaman her yerde antrenman yapabilirsiniz.

 

Vücut yapısına ve sağlığına önem veren kullanıcılara yönelik geliştirilen NTC, günlük bazda antrenman programları sayesinde vücudunuzu fit bir duruma getirmenizi sağlıyor. Uygulamada yer alan antrenman programları Nike'a bağlı uzmanlar ve Michael B. Jordan gibi ünlü sporcular tarafından hazırlanmış. Antrenmanlar basketboldan vücut hareketlerine kadar oldukça geniş bir programa sahip ve 15-45 dakikalık süreler halinde düzenlenmiş. Spora yeni başlayanlar için giriş seviye antrenmanlar olması da oldukça iyi düşünülmüş.

 

Nike Training Club ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Nike Training Club APK dosyasını indirerek istediğiniz yerde telefonunuzu kullanarak fitness ve antrenman çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.13.0

GeliştiriciNike, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi23.06.2018 - 14:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme430

Dosya boyutu 92.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8878

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder