Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ikon

Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı APK

v6.9.1

Sağlık ve fitness uygulaması Nike Training Club ile her zaman her yerde antrenman yapabilirsiniz.


Vücut yapısına ve sağlığına önem veren kullanıcılara yönelik geliştirilen NTC, günlük bazda antrenman programları sayesinde vücudunuzu fit bir duruma getirmenizi sağlıyor. Uygulamada yer alan antrenman programları Nike'a bağlı uzmanlar ve Michael B. Jordan gibi ünlü sporcular tarafından hazırlanmış. Antrenmanlar basketboldan vücut hareketlerine kadar oldukça geniş bir programa sahip ve 15-45 dakikalık süreler halinde düzenlenmiş. Spora yeni başlayanlar için giriş seviye antrenmanlar olması da oldukça iyi düşünülmüş.


Nike Training Club ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Nike Training Club APK dosyasını indirerek istediğiniz yerde telefonunuzu kullanarak fitness ve antrenman çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri Nike Training Club: Antrenman ve Fitness Planı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Nike Training Club APK yeni güncellemesiyle yeni antrenman koleksiyonları eklenmiş. Yeni antrenmanlarla birlikte yaz mevsimine formda girmek için antrenmanlara hemen başlayın.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder