Yandex Haritalar – Türkiye Haritası ikon

Yandex Haritalar – Türkiye Haritası APK

v10.6.0

Yandex Haritalar ile yolunuzu kolayca bulun.


Yandex Haritalar'ın Google Maps'ten sonra en detaylı Türkiye haritasını kullanıcılara sunan uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Yeni ve güncel yol bilgisine ek olarak, kamu kurumları, sosyal eğlence mekanları, hastane ve sağlık kurumlarına dair detaylı bilgiler Yandex Haritalar'da sürekli güncel olarak yer alıyor. Ayrıca harita üzerinde işaretli mekanlar Yandex'in veritabanına kayıtlı ise detaylı iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.


Uygulama varsayılan olarak internet bağlantısı üzerinden çalışıyor ancak harita dosyasını ayarlar ksımından telefonunuza yüklerseniz çevrimdışı olarak da kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu durumda ara ara gelen güncellemeleri kesinlikle kaçırmayın. Her güncelleme yeni bir yol ve güncel mekan işaretlerini içeriyor.


Yandex Haritalar hem şoförler hem de yayalar için navigasyon ve rota çıkartabiliyor. Her iki durumda da en uygun yol alternatifi Yandex Navigasyon verisinden toplanarak kullanıcılara sunuluyor.

Yandex Haritalar – Türkiye Haritası ekran görüntüleri Yandex Haritalar – Türkiye Haritası ekran görüntüleri Yandex Haritalar – Türkiye Haritası ekran görüntüleri Yandex Haritalar – Türkiye Haritası ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yandex Haritalar APK güncel sürüm ile uygulama performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder