Google Haritalar ikon

Google Haritalar APK

v11.29.4

Google tarafından geliştirilen ve Android'in resmi harita uygulaması olan Haritalar güncelliğini koruyan nadir uygulamalardan bir tanesi.


220'den fazla ülke ve bu ülkelerde yer alan bölgeleri detaylı bir şekilde gösterebilen Google Haritalar, bölgelerde yer alan yol tarifleriyle de navigasyon görevi görüyor. Yürüme, toplu taşıma, özel araç ve bisiklet gibi farklı yolculuk seçenekleri üzerinden rota ve mesafe süre bilgisini harita üzerinden kolayca öğrenmek mümkün. Üstelik rota bilgisini trafik yoğunluğuna göre ayarladığı için en az trafik ve zaman kaybıyla gideceğiniz yere gidebiliyorsunuz.


Google Haritalar rota dışında yaşadığınız şehirde işinize yarayacak sosyal ve tarihi mekanlarla birlikte sağlık kuruluşlarını da listeliyor. Nöbetçi eczane, aile sağlığı merkezi ve devlet kuruluşları gibi birçok kurumun konum bilgisine, sokak görünümlerine ve rota bilgilerine çabucak ulaşabilirsiniz. Tüm bu özellikleri kullanabilmek için ücretsiz olan Haritalar APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Google Haritalar nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Google Haritalar APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Google Haritalar ekran görüntüleri Google Haritalar ekran görüntüleri Google Haritalar ekran görüntüleri Google Haritalar ekran görüntüleri Google Haritalar ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Haritalar APK son sürüm ile keşfet özelliği optimize edilmiş.

Artıları

Yüksek kullanıcı deneyimi,

Detaylı özellikler,

Sosyal ve toplumsal mekan işaretleri.

Eksileri

Konum geçişleri bazen takılıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder