Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Seyahat Uygulamaları » Haritalar

Haritalar

v9.58.2
reklamlar
Haritalar
Haritalar ekran görüntüleri Haritalar ekran görüntüleri Haritalar ekran görüntüleri Haritalar ekran görüntüleri Haritalar ekran görüntüleri Haritalar tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Haritalar Açıklama

Google tarafından geliştirilen ve Android'in resmi harita uygulaması olan Haritalar güncelliğini koruyan nadir uygulamalardan bir tanesi.

 

220'den fazla ülke ve bu ülkelerde yer alan bölgeleri detaylı bir şekilde gösterebilen Google Haritalar, bölgelerde yer alan yol tarifleriyle de navigasyon görevi görüyor. Yürüme, toplu taşıma, özel araç ve bisiklet gibi farklı yolculuk seçenekleri üzerinden rota ve mesafe süre bilgisini harita üzerinden kolayca öğrenmek mümkün. Üstelik rota bilgisini trafik yoğunluğuna göre ayarladığı için en az trafik ve zaman kaybıyla gideceğiniz yere gidebiliyorsunuz. 

 

Google Haritalar rota dışında yaşadığınız şehirde işinize yarayacak sosyal ve tarihi mekanlarla birlikte sağlık kuruluşlarını da listeliyor. Nöbetçi eczane, aile sağlığı merkezi ve devlet kuruluşları gibi birçok kurumun konum bilgisine, sokak görünümlerine ve rota bilgilerine çabucak ulaşabilirsiniz.

reklamlar

Haritalar Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: