MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ikon

MAPS.ME – çevrimdışı haritalar

v8.6.3-Google

MAPS.ME – çevrimdışı haritalar, Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir çevrimdışı harita uygulamasıdır.

 

Açık kaynaklı dünya haritası OpenStreetMap üzerine geliştirilen MAPS.ME şehirdeki her detayı güncel olarak görüntülemenizi sağlıyor. OpenStreetMap projesini bilmeyen kullanıcılar için biraz bahsetmekte fayda var: OpenStreetMap, gerçek kullanıcılar tarafından güncellenen ve geliştirilen bir açık kaynak dünya haritası projesidir. İsteyen her kullanıcı yaşadığı bölgedeki harita değişikliklerini OpenStreetMap'e ekleyerek projenin geliştirmesine katkı sağlayabiliyor. MAPS.ME uygulaması da bu proje üzerine geliştirildiği için her zaman güncel kalmayı başarıyor.

 

MAPS.ME'de Google ve Apple haritalarında olduğu gibi araba sürüş hesaplaması, yol tarifi, yürüyüş yolları ve bulunduğunuz bölgedeki kafe, restoran ve ibadethane gibi ihtiyaç noktalarını eksiksiz olarak görebiliyorsunuz. Hatta bu iki büyük harita geliştiricisine karşı MAPS.ME haritayı çevrimdışı olarak sunuyor ve internetiniz olmasa bile haritayı kullanmanızı sağlıyor.

 

MAPS.ME – çevrimdışı haritalar uygulamasının tüm özellikleri tamamen ücretsiz kullanılıyor. MAPS.ME – çevrimdışı haritalar APK dosyasını indirerek telefonunuzda güncel dünya haritasını taşımaya başlayın.

MAPS.ME – çevrimdışı haritalar nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. MAPS.ME – çevrimdışı haritalar APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ekran görüntüleri MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ekran görüntüleri MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ekran görüntüleri MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ekran görüntüleri MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.6.3-Google

GeliştiriciMy.com B.V.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi09.02.2019 - 13:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme22

Dosya boyutu 102 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9339

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder