MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ikon

MAPS.ME – çevrimdışı haritalar APK

v8.6.3-Google

MAPS.ME – çevrimdışı haritalar Açıklama

MAPS.ME – çevrimdışı haritalar, Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir çevrimdışı harita uygulamasıdır.

 

Açık kaynaklı dünya haritası OpenStreetMap üzerine geliştirilen MAPS.ME şehirdeki her detayı güncel olarak görüntülemenizi sağlıyor. OpenStreetMap projesini bilmeyen kullanıcılar için biraz bahsetmekte fayda var: OpenStreetMap, gerçek kullanıcılar tarafından güncellenen ve geliştirilen bir açık kaynak dünya haritası projesidir. İsteyen her kullanıcı yaşadığı bölgedeki harita değişikliklerini OpenStreetMap'e ekleyerek projenin geliştirmesine katkı sağlayabiliyor. MAPS.ME uygulaması da bu proje üzerine geliştirildiği için her zaman güncel kalmayı başarıyor.

 

MAPS.ME'de Google ve Apple haritalarında olduğu gibi araba sürüş hesaplaması, yol tarifi, yürüyüş yolları ve bulunduğunuz bölgedeki kafe, restoran ve ibadethane gibi ihtiyaç noktalarını eksiksiz olarak görebiliyorsunuz. Hatta bu iki büyük harita geliştiricisine karşı MAPS.ME haritayı çevrimdışı olarak sunuyor ve internetiniz olmasa bile haritayı kullanmanızı sağlıyor.

 

MAPS.ME – çevrimdışı haritalar uygulamasının tüm özellikleri tamamen ücretsiz kullanılıyor. MAPS.ME – çevrimdışı haritalar APK dosyasını indirerek telefonunuzda güncel dünya haritasını taşımaya başlayın.

MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ekran görüntüleri MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ekran görüntüleri MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ekran görüntüleri MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ekran görüntüleri MAPS.ME – çevrimdışı haritalar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.6.3-Google

GeliştiriciMy.com B.V.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi09.02.2019 - 13:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme42

Dosya boyutu 104 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9339

GÜVENLİKİndireceğiniz MAPS.ME – çevrimdışı haritalar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mapswithme.maps.pro

APK imzası: 2faf8dff803f71eab7b3f935de0430b15684b10d

MAPS.ME – çevrimdışı haritalar nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. MAPS.ME – çevrimdışı haritalar APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder