İBB CepTrafik ikon

İBB CepTrafik

v4.5.3.3

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen İBB CepTrafik ile İstanbul'daki trafik yoğunluğunu ve açık kapalı yolları anlık olarak görebilirsiniz.

 

İBB'nin yol üzerine koyduğu trafik kameralarından aldığı görüntülerle çalışan İBB CepTrafik uygulaması şehir içerisinde uygun trafik yoğunluğuna sahip yolları size göstererek hızlı seyahat etmenizi amaçlıyor. Ne kadar başarılı olduğunu bilemeyiz ancak, İstanbul'da yaşıyorsanız anlık trafik durumunu takip etmeniz için mutlaka telefonunuzda olması gerekiyor.

 

Uygulamayı sorunsuz olarak kullanmak için ilk kurulumdan sonra sizden istenen izinleri kabul etmeniz gerekiyor. Uygulama zaman içerisinde yeni yapılan yolları ve yol çalışmalarına ait güncellemeler alıyor, bu güncellemeleri kaçırmamak için sitemizi kontrol edebilirsiniz.

İBB CepTrafik ekran görüntüleri İBB CepTrafik ekran görüntüleri İBB CepTrafik ekran görüntüleri İBB CepTrafik ekran görüntüleri İBB CepTrafik ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Uygulamada görünen sinyal numaraları yollardaki numalar ile aynı formata çevrilmiş. Yollardaki sinyal lambalarının takip etmesi kolaylaştırılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.5.3.3

Geliştiriciİstanbul Büyükşehir Belediyesi

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.02.2018 - 19:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme845

Dosya boyutu 20.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7772

Güvenlik seçicileri
İBB CepTrafik eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm İBB CepTrafik versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder