İBB CepTrafik ikon

İBB CepTrafik APK

v5.2.3

İBB CepTrafik Açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen İBB CepTrafik ile İstanbul'daki trafik yoğunluğunu ve açık kapalı yolları anlık olarak görebilirsiniz.


İBB'nin yol üzerine koyduğu trafik kameralarından aldığı görüntülerle çalışan İBB CepTrafik uygulaması şehir içerisinde uygun trafik yoğunluğuna sahip yolları size göstererek hızlı seyahat etmenizi amaçlıyor. Ne kadar başarılı olduğunu bilemeyiz ancak, İstanbul'da yaşıyorsanız anlık trafik durumunu takip etmeniz için mutlaka telefonunuzda olması gerekiyor.


Uygulamayı sorunsuz olarak kullanmak için ilk kurulumdan sonra sizden istenen izinleri kabul etmeniz gerekiyor. Uygulama zaman içerisinde yeni yapılan yolları ve yol çalışmalarına ait güncellemeler alıyor, bu güncellemeleri kaçırmamak için sitemizi kontrol edebilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

İBB CepTrafik APK son sürüm güncellemesinde Android 12 optimizasyonu yapılmış.

İBB CepTrafik ekran görüntüleri İBB CepTrafik ekran görüntüleri İBB CepTrafik ekran görüntüleri İBB CepTrafik ekran görüntüleri İBB CepTrafik ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.2.3

Geliştiriciİstanbul Büyükşehir Belediyesi

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi10.02.2018 - 19:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme1067

Dosya boyutu 88.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7772

GÜVENLİKİndireceğiniz İBB CepTrafik APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: tr.gov.ibb.ibbceptrafik

APK imzası: 00b84fe0ee18e79e3e3c44af9826bb07136839e3

İBB CepTrafik eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm İBB CepTrafik versiyonları:
  • 1. İBB CepTrafik v4.6.1.1
  • 2. İBB CepTrafik v4.5.3.3
  • 3. İBB CepTrafik v4.4.3.2

İBB CepTrafik nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. İBB CepTrafik APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

İBB CepTrafik için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce İBB CepTrafik v4.5.3.3 için
Teşekkürler