Yandex Navigasyon - Trafik, GPS ve Haritalar ikon

Yandex Navigasyon - Trafik, GPS ve Haritalar APK

v5.25

Kullanıcı verilerini temel alan Yandex Navigasyon sayesinde bulunduğunuz şehrin anlık trafiğini takip edebilir, kestirme yolları görebilirsiniz.


Canlı trafik haritası iler araç sürücülerinin işini kolaylaştıran Yandex Navigasyon, yoldaki kullanıcıların içerik ekleyebilmesi sayesinde sürekli güncel kalıyor. Trafik kazaları, kitlenmiş yollar ve yol çalışmaları gibi durumları Yandex Navigasyon üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Buna ek olarak bulunduğunuz yere en yakın petrol istasyonu veya kafe gibi mekanları da harita üzerinden görebilirsiniz.


Yandex Navigasyon yol tarifinde de işinizi kolaylaştıran özelliklere sahip. Bunların en işe yarayanıysa farklı rota alternatifleri sunması. Harita üzerinde oluşturacağınız rotaya bağlı olarak uygulama üç alternatif yol sunuyor. Bu alternatifler trafik, yol çalışması ve mesafe gibi etkenler dikkate hazırlandığı için size uygun olan yol tarifini, yani rotayı seçebilirsiniz.


Yandex Navigasyon tamamen Türkçe arayüzü sayesinde trafikte işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Yandex Navigasyon - Trafik, GPS ve Haritalar ekran görüntüleri Yandex Navigasyon - Trafik, GPS ve Haritalar ekran görüntüleri Yandex Navigasyon - Trafik, GPS ve Haritalar ekran görüntüleri Yandex Navigasyon - Trafik, GPS ve Haritalar ekran görüntüleri Yandex Navigasyon - Trafik, GPS ve Haritalar ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yandex Navigasyon APK son sürüm güncellemesinde uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yandex Navigasyon - Trafik, GPS ve Haritalar için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Yandex Navigasyon - Trafik, GPS ve Haritalar v2.83 için
Sacma
Ziyaretçi7 yıl önce Yandex Navigasyon v1.53 için
Allah razı olsun
Ziyaretçi7 yıl önce Yandex Navigasyon v1.53 için
cok tesekkurler
Ziyaretçi8 yıl önce Yandex Navigasyon v1.53 için
tesekkurler
Ziyaretçi8 yıl önce Yandex Navigasyon v1.53 için
cok tesekkurler