EA SPORTS UFC® ikon

EA SPORTS UFC® APK

v1.9.3786573

EA SPORTS UFC APK, Android telefonlarda oynanabilen en iyi dövüş oyunlarından birisi.


UFC bildiğiniz gibi dövüş sporundaki önemli ve eğlenceli bir organizasyon. EA SPORTS UFC ise bu dövüş sporunu Android telefonlarınızda oynamanızı sağlayan bir yapım. 70'ten fazla UFC dövüşçüsünün yer aldığı oyunda kendi dövüşçü karakterinizi seçecek ve gerçek zamanlı olarak ringe çıkacaksınız. Dövüşler temel olarak gerçek zamanlı oynanıyor, ancak isterseniz internet olmadan da oynamanız mümkün. Bizim önerimiz, dövüş tekniklerini öğrenene kadar internetsiz olarak oynamanız. Doğrudan gerçek zamanlı oynadığınızda rakibiniz güçlü biri çıkarsa pataklanmaktan kurtulamıyorsunuz.


EA SPORTS UFC'nin kurgusu sadece dövüşler üzerine. Her dövüşçünün kendine özel yeteneği bulunuyor. Rakiplerinizi dövdüğünüzde üst klasmanlara doğru yükseliyor ve yetenek puanlarınızı arttırıyorsunuz. HD kalite grafikleri, sezgisel kontrolleri ve akıcı oyun kurgusu ile severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. UFC organizasyonunu seviyorsanız EA SPORTS UFC APK dosyasını şimdi indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

EA SPORTS UFC® oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

EA SPORTS UFC® nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. EA SPORTS UFC® APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
EA SPORTS UFC® ekran görüntüleri EA SPORTS UFC® ekran görüntüleri EA SPORTS UFC® ekran görüntüleri EA SPORTS UFC® ekran görüntüleri EA SPORTS UFC® ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder