Franchise Basketball 2020 ikon

Franchise Basketball 2020 APK

v2.8.8

Franchise Basketball 2020 Android için geliştirilen eğlenceli bir basketbol menajerlik oyunu.


Android spor oyunları arasında oldukça popüler olan Franchise Basketball 2020'de basketbol koçluğu yapacak, takımınızla birlikte şampiyonluğu kovalayacaksınız. Oyunu kurduktan sonra başlangıçta kendi takımınızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Takımınızın basketbol koçu sizsiniz. Bu yüzden takımın antrenmanı, günlük alıştırmalar, takım planlaması ve aklınıza gelecek tüm koç görevlerini yerine getirmeniz gerekiyor.


Oyundaki en önemli göreviniz takımınızı şampiyon yapabilmek. Bunu başarmak için de basketbolcularınızı profesyonel seviyeye yükseltmek. Yetenek paketleri ve günlük antrenmanlar oyuncuların gelişimi için oldukça önemli. Basketbol maçlarına çıktıkça oyuncularınızın durumunu gözleyin ve gereken tüm gelişmeleri yapmaya dikkat edin.


CBS Interactive stüdyosunun geliştirdiği oyun hem ücretsiz hem de gayet kaliteli grafiklerle dikkat çekiyor. Basketbol menajerlik oyunları arasında yer alan oyunu oynamak için Franchise Basketball 2020 APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Franchise Basketball 2020 ekran görüntüleri Franchise Basketball 2020 ekran görüntüleri Franchise Basketball 2020 ekran görüntüleri Franchise Basketball 2020 ekran görüntüleri Franchise Basketball 2020 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder